מפיקים אירוע במגזר העסקי או הפרטי?

"סינרגיה חברות הפקה" תפיק עבורכם את האירוע המושלם.

 

הפקות עם סינרגיה

 

חברת סינרגיה הינה בעלת ניסיון של 19 שנה בתחום הפקת האירועים. החברה מתמחה בהפקה של מגוון סוגי אירועים עבור כל מטרה וצורך ומציעה את שירותיה לכל סוגי הלקוחות ובין היתר: חברות, ארגונים, בתי עסק ואנשים פרטיים.

בין סוגי האירועים אותם החברה מפיקה: ימי הולדת, אירועים עסקיים, כנסים, ימי גיבוש לעובדים, קבוצות פרטיות וארגונים, ימי כיף ופעילויות ארגוניות שונות.

about 

מהם השירותים שמעניקה חברת סינרגיה?

 

חברת סינרגיה דואגת לכל פרטי האירוע מא' עד ת'. בין היתר, החברה מסייעת בבחירה ואיתור של הלוקיישן המתאים, דואגת לאספקת מלוא הציוד הנדרש לצורך האירוע, עוזרת בחשיבה על הקונספט, בחירת התכנים המתאים וגיוס של מדריכים, מרצים ומפעילים עבור כל סוגי פעילויות התוכן והסדנאות – זאת כמובן, תוך התאמה מושלמת למטרות האירוע ולמאפייני המשתתפים.

 

שירותי החברה:

טיפול בכל ההיבטים של הפקת אירוע

חברת סינרגיה מקפידה לתכנן בצורה מקיפה כל אירוע מראשיתו ועד סופו, תוך שימת לב לכל הפרטים, ההיבטים והצרכים – קטנים כגדולים. חברת סינרגיה "תופרת" מענה הפקתי המתאים למידות הלקוח ולסוג האירוע ומיישמת בצורה איכותית, מקצועית ויצירתית את כל פרטיו ובין היתר: פתרונות תחבורה והעברות, בחירת הקונספט או התוכן של האירוע, כאשר בין האפשרויות המוצעות: טיולים, הרצאות, סדנאות, הפעלות לילדים ולמבוגרים, בחירת מוסיקה, בחירת מופע בידור ועוד; החברה מסייעת בבחירת הלוקיישן המתאים ודואגת לארגן את כל הציוד הנדרש, לרבות ריהוט (כסאות ושולחנות, ברים, מזנונים, כלי הגשה, ריהוט גינה, מחצלות, כלי משחק, אבזרים נחוצים להפעלות וסדנאות וכיוצא באלה), במה, תפאורה, ציוד הגברה  וכלה בקייטרינג איכותי ומתאים.

הפקת אירועים מבוססי תוכן

חברת סינרגיה דואגת לספק לפי הצורך, תכנים מגוונים ומגוון סוגי סדנאות איכותיות ובין היתר: סדנאות לאירועים, סדנאות למטפלים, סדנאות יצירה לילדים, מעגלי מתופפים, סדנת הישרדות ועוד מגוון רחב של סדנאות, הפעלות ותכנים שניתן לבחור ולשלב בכל אירוע, בהתאם להרכב המשתתפים ולדרישות הלקוח.

הפקת ימי כיף לעובדי הארגון

לחברת סינרגיה ניסיון רב בהפקת אירועים לחברות, אירועי תוכן, ימי כיף לעובדים, פעילויות גיבוש בחיק הטבע, אירועים שונים עם ערך מוסף, תוכן ועומק, לרבות ימי כיף בצפון (קראו עוד על ימי כיף לעובדים- כאן).

 Sinergy-about

היתרונות שלנו

 

מי שבוחר בחברת סינרגיה בוחר בניסיון, מקצועיות, שירות ואיכות, כל זאת הודות ליתרונותיה הבולטים של חברת ההפקות האמינה והוותיקה:

 

  • וותק וניסיון - ניסיון רב שנים בהפקת מגוון עצום של אירועים.
  • התמחות ואיכות - התמחות באירועי תוכן לחברות ולאנשים פרטיים ובהפקת אירועים למגזר העסקי וכן למגזר הפרטי.
  • בחירת לוקיישן ייחודי - אפשרות להפקת אירועים במגוון רחב של לוקיישנים – בחיק הטבע, במשרדי הארגון או בבית ובמגוון רחב של מקומות נוספים. בין יתרונותיה הבולטים של חברת ההפקות סינרגיה בולט יתרון חשוב במיוחד - החברה מתמחה בהפקת אירועים בחיק הטבע, תוך שימת דגש על האתגרים המיוחדים שהפקה זו מעמידה בפני המפיקים.
  • אירוע בהתאמה אישית - חברת סינרגיה מפיקה אירוע ו/או פעילות בהתאם לצרכים הספציפיים של הלקוח ובהתאם לאופי האירוע, מטרות האירוע, מספר המשתתפים, גילאי המשתתפים והקשר הקיים בין משתתפי האירוע (בני משפחה או עמיתים לעבודה, קשרי חברות או קשרים עסקיים וכן הלאה).
  • אחריות מלאה -  נציגי חברת ההפקות סינרגיה מעניקים אחריות מלאה על הצלחת האירוע.

 

 להזמנת אירוע עם סינרגיה הפקות אירועים הפקות אירועים צרו קשר דרך האתר, או התקשרו 052-8376955