המדריך לסדנאות חוויה

סדנאות מעלות באופן מיידי קונוטציות לעשייה, כאשר לעתים הן אף משלבות יצירה אמנותית. סדנא מוצלחת לרוב טומנת בחובה הנאה רבה, עם יציאה מהשגרה למשך מספר שעות או ימים ובחירה בפעילות שמדברת אל המשתתפים בגובה העיניים. סדנאות חוויה יוצרות מעצם ההגדרה שלהן הרבה מאד ציפיות, כאשר החדשות המעודדות הן שיש כיום היצע רחב מאד של אפשרויות – ומכאן שכל אחד יכול לבחור את הסדנאות האידיאליות עבורו ועבור יתר המשתתפים הפוטנציאליים. במאמר הבא נציג בפניכם כמה רעיונות מוצלחים לסדנאות שפשוט אי אפשר לפספס איתן. אם אתם מחפשים פעילות לילדים צעירים יותר, צפו בכל סדנאות היצירה לילדים שלנו.

סדנאות חוויה 

סדנת תזונה סינית

כל אדם רוצה נפש בריאה וגוף בריא, כאשר התזונה שהוא מכניס לגופו עשויה להשפיע על כך במידה רבה. אז למה לא ללמוד מהטובים ביותר, אלה שחקרו את הגוף ואת הנפש והגיעו לתובנות משמעותיות מאד? סדנת תזונה סינית היא רעיון מצוין לסדנא המעניקה כלים מעשיים לשיפור התזונה שלנו, תוך קבלת ערך מוסף משמעותי מאד: הסדנאות האלה הן פילוסופיות או רוחניות במידה לא מבוטלת.

למרות שלא לכל הרעיונות שתיתקלו בהן בסדנאות יש בסיס עובדתי או מחקרי, אינספור אנשים בכל רחבי העולם יטענו בפה מלא שהן אלה שעשו עבורם את השינוי שהם ציפו לו במשך שנים.

 

סדנת גרפולוגיה

כתב היד שלכם אומר דברים רבים על האישיות, האופי או אפילו המצבים שאתם מתמודדים איתם בנקודת הזמן הנוכחית. זוהי התפיסה העומדת בבסיס תורת הגרפולוגיה, בה עושים כיום שימוש תדיר: אנשים שמעוניינים לקבל ניתוח אופי מדויק שלהם, למשל, או מקומות עבודה שמעוניינים לדעת האם כדאי להם להעסיק מועמד מסוים לעבודה.

סדנת גרפולוגיה תחשוף אתכם לרזי התחום הקסום הזה ותאפשר לכם ללמוד את מהות התחום ולבצע ניתוחים בכתב היד. לא תצאו ממנה גרפולוגים במקצוע, אבל בהחלט תקבלו כלים מעשיים ונקודת התבוננות שונה על כתב היד.

 

cosmetics

סדנת קוסמטיקה טבעית

כל אדם מעוניין לשפר את המראה החיצוני שלו ולשמור על הבריאות הפנימית והחיצונית. תחום הקוסמטיקה הוא כבר ממש לא נחלתן של בנות המין היפה בלבד, אלא תחום רלוונטי לנשים ולגברים כאחד, בכל קבוצות הגיל.

סדנאות קוסמטיקה מציעות את הכלים לשיפור המיוחל במראה, תוך דגש על הצורה הבריאה ביותר בה ניתן להגשים את המטרה החשובה הזו. היא תראה לכם במה אפשר להשתמש כדי לשפר את המראה שלנו בצורה היעילה ביותר וללא סיכון – ככה זה כשמתבססים על חומרים טבעיים אשר בחלק מהמקרים הם זמינים עבורנו במיוחד.

 

סדנת דימיון מודרך

דימיון מודרך הפך במהלך השנים להיות כלי טיפולי מהשורה הראשונה, עם הרבה מאד אנשים ששינו את החיים שלהם מהקצה אל הקצה באמצעות טיפולים המבוססים עליו. סדנת דימיון מודרך תעניק לכם את הכלים לבצע פעולות מבוססות דימיון מודרך בחיים היומיומיים שלכם וגם להעביר את ה"תורה" הזו לאחרים. פעילות זו מגלמת בחובה יתרונות רבים ועשויה לשמש עבורכם כלי לצורך התמודדות עם משברים, וקשיים המלווים אתכם בחיי היום יום.

ניתן למצוא סוגים מיוחדים ומועילים אפילו יותר של הסדנאות האלה, כאשר אחת הדוגמאות המובהקות היא סדנת דימיון מודרך וצבע.

 

סדנת מדיטציה בצלילים

באורח חיים אינטנסיבי, תובעני ולחוץ כפי שמאפיין את העת הנוכחית, קשה ולעיתים נראה בלתי אפשרי לשמור על שקט נפשי. סדנת מדיטציה תעניק לכם זאת, עם התנסות בפעילות שגם אלה הסקפטים ביותר ביחס אליה בהתחלה יגלו את היתרונות המרגיעים שלה עם הזמן. סדנת מדיטציה בצלילים לוקחת את ההירגעות מספר צעדים קדימה. השימוש כאן הוא במוזיקה מרגיעה ולעיתים גם "שמיימית", התורמת להירגעות הגוף והנפש וגם מוסיפה מימד של רוחניות לתוך החוויה.

 

סדנת פאנג שוואי

עיצוב וארגון חפצים במרחב שאנחנו חיים בו נעשים סביב השעון. אלא שכדי ללמוד את רזי התחום לא צריך להשלים לימודים תובעניים דוגמת אדריכליות. סדנאות פאנג שווי יכולות לספק כלים תיאורטיים ומעשיים מגוונים שיהפכו את הסביבה בה אנחנו חיים או עובדים להרמונית הרבה יותר.

פאנג שוואי ("רוח ומים" מסינית) היא שיטה עתיקת יומין לארגונים של מבנים ושל חפצים במטרה להגיע להרמוניה המצופה עם הסביבה והטבע שאנחנו מהווים חלק מהם. התורה מתייחסת לדרכים בהן ניתן ליצור הרמוניה (למשל בחירה בפינות וברהיטים עגולים או הימנעות מחסימה של האור המגיע לכניסת הבית), פתרון בעיות אי סדר ועומס (מינימליזם בפריטים למשל) ועוד. לא תאמינו עד כמה שינויים "קטנים" דוגמת אלה, הנלמדים בסדנאות הפאנג שווי, יכולים לעשות הבדל גדול בסביבה המקיפה אתכם וגם בחיים שלכם כתוצאה מכך.

 

המון אופציות אחרות

כמובן שהסקירה שהובאה כאן היא חלקית מאד, כאשר ניתן למצוא בקלות רעיונות לסדנאות מוצלחות לא פחות: די אם נזכיר נושאים דוגמת טאי צ'י וכלי הקשה, רפלקסולוגיה, נומרולוגיה, אסטרולוגיה, קבלה ומיסטיקה ועוד. מה שחשוב להדגיש הוא שכל אדם יכול למצוא את הסדנאות המתאימות לו ביותר, על פי הנקודה הנוכחית בה הוא נמצא בחיים, המצבים שהוא מתמודד איתם או אפילו הכישורים והתחביבים שלו.

 

סדנאות החוויה מתאימות לקבוצות קטנות וגדולות, לימי כיף של עובדים, משפחות, חברים או צוותים, ולימי גיבוש מיוחדים ובלתי נשכחים.

 

 להזמנת סדנה חוויה עם סינרגיה הפקות אירועים התקשרו אלינו או צרו קשר דרך האתר!