5 רעיונות מקוריים ליום גיבוש מהסרטים

 

ארגון של יום גיבוש הוא משימה מאתגרת המצריכה תשומת לב לפרטים רבים. צריך לחשוב על המקום המתאים ביותר, להתחשב במזג האוויר הצפוי או בתקופה לאורך השנה, לחשוב היטב מי אמור להשתתף ביום זה ולהזמין אוכל, כיבוד, מזכרות או אטרקציות שתהיינה המתאימות ביותר על פי גילאי המשתתפים והמכנה המשותף ביניהם.

כיום ישנן אפשרויות רבות המתאימות בתור ימי גיבוש למשפחות, לעובדים או לתלמידים ומורים. החוכמה היא לבחור באפשרות המתאימה ביותר שתהיה גם המהנה ביותר.

הפקת ימי גיבוש הפכה לפעולה מקובלת מאד בארגונים ומקומות עבודה רבים. מנהלים רבים רואים בימי גיבוש אלה הפוגה ואתנחתא לגוף ולנפש, הזדמנות עבור העובדים להתאוורר, לשבור שגרה ולהכיר לעומק זה את זה. יתרה מכך, זה הזמן המתאים עבור העובדים להכיר עמיתים ממחלקות או מדורים אחרים שבדרך כלל אין ביניהם שום קשר. כמובן שארגון יום גיבוש לעובדים ולילדים או משפחות יהיה שונה באופן מהותי ויידרשו פרטים אחרים.

5 ideas for bonding days

 

5 רעיונות מקוריים המתאימים ליום גיבוש מהנה במיוחד

להלן רעיונות שלאחרונה הופכים למבוקשים מאד בשל המקוריות שלהם ומתאימים לימי גיבוש:

  1. פעילות גיבוש הכוללת בישול - סדנת בישול מתאימה במיוחד לימי גיבוש מפני שצחוק והנאה רבים עשויים להיות חלק בלתי נפרד ממנה. הסנה יכולה לכלול הכנת בירה (למבוגרים), סדנת שוקולד (לכולם!) ואפילו סדנת הכנת סושי.
  2. פעילויות או טיולי אקסטרים - פחות מתאימים לילדים אך כפעילות למבוגרים מדובר בחוויה מיוחדת במינה. הליכה קלה בשביל בטבע, שכשוך בנחל, או רביצה מהנה במתחם אוהלים מפנק.
  3. מעגל מתופפים - פעילות המצטיירת בעיני אנשים רבים כמתאימה אך ורק לילדים אך מבוגרים רבים שהשתתפו בפעילות כזאת מעידים שהיא מוצלחת ומהנה במיוחד ומאפשרת שחרור רסן ופריקת עול מהשגרה.
  4. טיפולי גוף בשטח הפתוח - שילוב מושלם בין אווירה טבעית או כפרית לבין שחרור הגוף והשרירים משגרת היומיום. בין הטיפולים שלנו תוכלו למצוא: רפלקסולוגיה, עיסוי תאילנדי, טווינא, עיסוי באבנים חמות, שיאצו ועוד! הטיפולים מבוצעים על ידי מטפלים מקצועיים, על מיטות מקצועיות ובמיקום שתבחרו. למידע נוסף על טיפולים באירועים לחצו כאן.
  5. הפעלות הקשורות בתכניות טלוויזיה מוכרות - טיולים בטבע, ביקור באתרי צילומים, פעילות בסגנון התכנית הישרדות ועוד.

על מה חשוב להקפיד כשמארגנים יום גיבוש?

כאשר מפיקים יום גיבוש חשוב להבין בדיוק מי אמור להגיע ומה ההעדפות או היכולות שלו, מומלץ לקבוע מסגרת תקציב מוגדרת על מנת שאפשר יהיה לדעת אילו אפשרויות מתאימות ורלוונטיות ואת אילו צריך לפסול, כדאי לקבוע את המועד ולהודיע מוקדם ככל האפשר על מנת שמי שאמור להשתתף יוכל לשריין מראש את התאריך והשעה ולהיערך מראש.

כאשר עובדים בצורה מסודרת אין ספק שיום הגיבוש יהיה מוצלח ויוכרז כמהנה במיוחד. מי שישתתף ינצור את הרגעים המהנים שבהם נפגש עם אנשים שהוא פחות מכיר ויעריך את המחשבה עליו ואת ההשקעה בו ובאלה שהשתתפו ביום הגיבוש ביחד איתו.

אין סיבה שימי גיבוש יהיו אפרוריים, משעממים ויעקבו אחר הרוטינה הקבועה, לפיה המוזמנים מגיעים, אוכלים, שומעים הרצאה ומחכים שהזמן יעבור. הימים הללו יכולים להיות חוויה מהנה, מעשירה, מעצימה ומרגיעה, ותזכר כיום כיף של ממש. כאשר אתם מזמינים אטרקציה חוויתית, או אפילו טיפול אלטרנטיבי לאירוע שלכם- המוזמנים לא ירצו שהאירוע ייגמר! מה יותר מפנק מלקבל מסג' או לעבור סדנת יוגה חוויתית בלב היער?

 

איך בוחרים מה יהיה ביום הגיבוש?

כאמור, האטרקציות או הפעילויות שתיבחרנה לבילוי ביום הגיבוש נגזרות באופן ישיר מהגילאים והאופי של המשתתפים. ילדים יעדיפו אטרקציות שונות המתאימות לילדים, כמו למשל השכרת מתנפחים לאירועים, הכנת שלטים או ציוד לבית הספר, סדנאות המשלבות יצירה עם חומרים שונים (מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד), ועוד. חשוב מאד לשלב בין כיף והנאה אישיים לבין פעילויות שאפשר וכדאי לבצע יחדיו לבין מתן ערך מוסף או הענקת מזכרת מיום הגיבוש למי שהשתתף בו.

כיום מקובל מאד להזמין שירות של הפקת ימי גיבוש על ידי חברה חיצונית. נציגי חברה כזאת יידעו להתאים את יום הגיבוש לעיתוי ולמשתתפים ולבטח יום הגיבוש יהיה מוצלח ומהנה עד מאד. להם יהיה הניסיון הרב בהפקת ימי גיבוש ועל פי ניסיון זה הם יוכלו לומר אילו אטרקציות או פעילויות תהיינה המתאימות ביותר בכל מצב.

הצוות של חברת סינרגיה ישמעו לייעץ לכם לגבי יום הגיבוש שיתאים לכם, כיצד למצוא את המיקום האידיאלי, כיצד לארגן ולהפיק אותו במידה והוא מתקיים מחוץ למשרד וחשוב מכל- איך להפוך כל רגע ורגע למשמעותי.

ליצירת קשר התקשרו למספר 052-8376955 או שלחו מייל: