סדנאות לילדים

לעשות בר מצווה, בת מצווה או יום הולדת לילדים קטנים יותר זו לא משימה קלה, ואם יש דבר שחשוב לשלב בכל החגיגה הזאת, אלה סדנאות יצירה לילדים.

כמו כן, סדנאות לילדים יכולות להתאים גם לגני ילדים ולפעילויות שגרתיות, ואם אתם מחפשים את המקום הטוב ביותר שאליו תוכלו לפנות בתחום הזה, אנחנו כאן בשבילכם. את החברה שלנו, "סינרגיה" הקמנו כבר לפני שנים ואנחנו המומחים בהעברת סדנאות מכל הסוגים, כמו לדוגמא:

- יצירות בעיסות נייר

- הכנסת שלטי כניסה לבית ולחדר

- הכנת מניפות

- יצירות על חלוקי נחל

- בקבוקי חול צבעוניים ועוד

אתם יכולים להיות בטוחים שזה לא משנה איזה אירוע אתם עושים לילדים, כי בכל מקרה אם יהיו באירוע פינות שונות של סדנאות מעניינות, הילדים יתלהבו מאוד וייהנו מהאירוע כולו.

סדנאות לילדים

 

 

הדרכים לקרב ילדים קטנים לאמנות

 

על מנת ליצור את החיבור החשוב הזה ליצירה – כל מה שדרוש הוא סביבה מתאימה והיעדר לחץ. אף על פי שהורים רבים רגילים לחשוב שמבלי לדרבן את הילדים הם לא יעשו דבר ממה שמבקשים מהם, הניסיון של סינרגיה בארגון אירועים שכאלה מראה את ההיפך: ילדים שואפים להגיע לתובנות, להתחבר לעצמם וליצור. אלה אנחנו, המבוגרים, שאיבדנו את היכולת הזו לאורך הדרך ואיננו זוכרים איך להחזיר לעצמנו את החופש הזה. כך, החיבור של הילדים ליצירה מאפשר גם לנו להתחבר לאני האמיתי שלנו שכבר שכחנו. לא תמיד אנחנו מבינים עד כמה חשובה היכולת הזאת להתנתק מהגשמי ולעבור לממד שכולו חופש אינסופי ליצוק את האישיות שלנו לתוך הקנבס של החיים, שהרי היצירה איננה תמיד תוצר בפני עצמו, לעיתים זהו בסך הכל משל למי ולמה אנחנו באמת רוצים להיות.

 

סדנאות לילדים מעבירים בעזרת המומחים

 

אם רק תדאגו לחומרי הגלם ותצפו שהילדים יגיעו ופשוט ייצרו את כל היצירות לבד, אתם תראו שבפועל זה לא עובד כך. הילדים צריכים עידוד וצריכים לראות מה בעצם ניתן ליצור בעזרת כל חומרי הגלם, ולכן אנחנו ב"סינרגיה" נשמח להעמיד לרשותכם, בין היתר, מדריכים מוצלחים. הם יוכלו לשבת באזור הסדנה, מוקפים בכל חומרי הגלם שנביא, וכאשר הילדים יגיעו הם יוכלו להעביר להם סדנאות יצירה בשמחה. השילוב שבין יצירתיות, חומרי גלם טובים ומדריכים מקצועיים זה בדיוק מה שצריך כדי שהתוצאה הסופית תהייה מושלמת, אז למה שלא תצרו עימנו קשר עוד היום עבור ימי כיף מיוחדים?

 

סדנאות ואטרקציות לילדים

 

אילו סדנאות אנו מציעים?

מבין שלל הסדנאות, תוכלו למצוא סדנאות רפואה משלימה: רפלקסולוגיה, תזונה סינית, אסטרולוגיה, נומרולוגיה וגרפולוגיה, כמו כן סדנאות מיוחדות בנושא דימיון מודרך וצבע.

סדנאות היצירה כוללות הכנת מגנטים מיוחדים, ראשי דשא, משחק בכדורי ג'אגלינג, יצירות בעיסת נייר, הכנת כדורי שלג (מתאים לקיץ!), קישוט אביזרים לבית הספר כמו קלמרים, הכנת מניפות, בקבוקי חול צבעוני בצבעים מרהיבים וסדנה נפרדת ומיוחדת ליצירת דמויות פופולרית בקרב הילדים.

הפעילויות לילדים כוללות רובי לייזר טאג מדליקים, פארק חבלים, משחק "חפש את המטמון", סדנאות הישרדות מאתגרות, קריוקי.

לילדים גדולים יותר אנו מארגנים מסיבות בר מצווה ובת מצווה ברוח החברה- מסיבות בשטח עם קייטרינג והפעלות מיוחדות.

למידע מלא על סדנאות היצירה שלנו לחצו כאן.

 יש לנו עוד סדנאות רבות. חשבתם על משהו שלא נמצא ברשימה? צרו עימנו קשר!

 

שלבו אטרקציות שילהיבו עוד יותר את הילדים


אם אתם חוששים שהסדנאות עצמן לא תהייה מספיקות כדי למשוך את תשומת הלב של הילדים, אצלנו תוכלו למצוא גם אטרקציות משלימות לכל החגיגה. נוכל להשכיר לכם גם אוהלים שבתוכם תתקיימנה כל הסדנאות, ונוכל גם להוסיף אטרקציות של מגע ותקשורת עם בעלי חיים. רוב הילדים אוהבים את המגע עם בעלי החיים ובמסגרת הסדנאות השונות הילדים יזכו גם ללמוד עליהם, להכיר אותם מקרוב ואפילו לראות כיצד הם מגיבים. אנחנו ב"סינרגיה" זו הכתובת הכי טובה שיש לכם בכל פעם כשאתם רוצים להעשיר את ילדי הגן או כשאתם רוצים לעשות אירוע מרגש ואנחנו זמינים עבורכם בכל עת.