ימי כיף בצפון ובדרום- הכירו את הארץ

 

כבר מזה 15 שנים שחברת סינרגיה מתמחה בהפקת אירועים למגזר העסקי והפרטי. המומחיות שלנו בתחום מאפשרת לכם ליהנות מחוויות יוצאות מגדר הרגיל ומימי כיף לעובדים התפורים בדיוק למידותיכם.

עם חברת סינרגיה תזכו ליהנות מיום כיף המותאם במיוחד לצרכים שלכם, לסדר גודלו של התקציב העומד לרשותכם ולדרך בה אתם הכי אוהבים לכייף. עם ניסיון של מעל 15 שנים בתחום לנו יש את כל הניסיון, הידע והכלים על מנת להפיק עבורכם ימי כיף חווייתיים ברמה הגבוהה ביותר ותוך התאמה מלאה לשאיפות ולרצונות שלכם. אנו נתכנן עבורכם את האירוע עד לרמת הפרט הקטן ביותר על מנת שאתם תוכלו להפיק את מרב ההנאה. ואם אתם שואלים את עצמכם מה השירותים שאנו מציעים, לפניכם פירוט של כל ימי הכיף אותם תוכלו לתכנן בעזרת סינרגיה.

 

 

ימי כיף לעובדים

ימי כיף 

ימי הכיף שלנו הם בעלי פנים רבות זאת על מנת שאתם תוכלו ליהנות ממידת התאמה מושלמת. אנו מתמחים בהפקת אירועי בוטיק לקבוצות של עד 80 איש לרבות אירועים לחברות, אירועי תוכן, ימי כיף, אירועי שנטי, אוהלים, פינות ומתחמי זולה, סדנאות והפעלות ייחודיות, מתחם מסאז'ים ומטפלים באירוע, מתחמי מיסטיקה ועוד, והכל בהתאם לאופי הקבוצה, לתקציב ולסגנונו של יום הכיף. כדי לאפשר לכם ליהנות ממיטב הפעילויות אנו עובדים עם מדריכים מומחים בתחומם, חושבים מחוץ לקופסה ומשלבים בין מתן ערך מוסף לבין פעילות כיפית ומהנה.

 

אם ברצונכם להפיק ימי כיף לעובדים ולשלב בו שלל פעילויות בהתאם, אנו נשמח להגיע לכל מקום בארץ ולסייע לכם להוציא כל רעיון מן הכוח אל הפועל. לצוות החברה יש ניסיון רב של שנים בתחום בו יעשה שימוש במטרה להכין את השטח עבור הפעילות בה בחרתם. ימי הגיבוש שלנו מתאימים לקהלי יעד מגוונים החל בחברות וארגונים ועד לילדים וכוללים מגוון רחב של אפשרויות בחירה ביניהן מסלול אופניים עם כל הקבוצה, יוםם  כיף בקיאקים בנהר הירדן, משחק חפש את המטמון ועוד. תהיו בטוחים שאנו נוכל להפיק עבורכם את היום המושלם במחירים משתלמים.

 

ימי כיף לעובדים- טיפים מעולים!

הם עובדים קשה, הם נותנים כל מה שיש להם ועם יד על הלב, מגיע להם שניתן להם בחזרה. ימי כיף לעובדים הם הדרך האולטימטיבית להגיד לעובדים שלכם שהם ראויים, שאתם חושבים עליהם ושחשוב לכם שיהיה להם טוב. שמגיעה להם הפוגה מהעבודה הקשה ושאין ספק שהם הרוויחו אותה ביושר. אך בניגוד לעבר, אז יום כיף לעובדים הסתכם בהליכה משותפת לפארק המים או מנגל בפארק הירקון, היום מדובר בסיפור שונה לגמרי. במאמר שלפניכם נספק חמישה טיפים חשובים בנוגע לתכנון יום כיף לעובדים.

 

 

טיפ מספר 1 – לא יוצאים לדרך לפני שמגדירים את המטרה המרכזית

אז נכון, על פניו ימי כיף כשמם כן הם – ימים שמטרתם להעלות את מפלס הכיף ותו לא. ובכל זאת, אין יום כיף אחד הזהה למשנהו וכאשר באים לתכנן את יום הכיף הקרוב, חשוב להתעכב על המטרות של הפעילות ועל מה שאתם מעוניינים להפיק מהחוויה. חברת סינרגיה היא חברה המתמחה בהפקת אירועים בטבע, ותוכל לתכנן עבורכם את יום הכיף המושלם והמתאים ביותר, עליכם לספק להן את כל המידע הדרוש בנושא. בין השאר עליכם לציין מה היא המטרה המרכזית של היום:

האם מטרת היום היא לגבש את העובדים, לגרום להם להכיר אלה את אלו בנסיבות לא שגרתיות ולהיחשף לצדדים לא מוכרים באישיות שלהם או שמא מדובר ביום כיף שמטרתו להקנות להם ערכים מסוימים או מיומנויות כאלו אחרות? האם אתם מעוניינים לחזק את הזיקה של העובדים שלכם לארגון או לחברה או שפשוט מתחשק לכם לפנק אותם בפאן טהור ובזה נגמר הסיפור?

 

טיפ מספר 2 – מגדירים מסגרת תקציב

מסגרת התקציב צריכה להיקבע בשלב כמה שיותר מוקדם בתהליך. זאת כיוון שהמסגרת תגדיר במידה רבה את אופי האירוע ואת גבולות הגזרה שלו. כאשר מגדירים מסגרת תקציב לאירוע המשמח, יש לזכור שהתקציב צריך להתייחס לכל האלמנטים של האירוע. כך לדוגמה אם אתם מתכננים לדוגמה ערב קריוקי בן 100 מוזמנים, יתכן שתצטרכו לשאת בהוצאות שכירת האולם, הכיבוד, האלכוהול, מערכת ההגברה, מנחה הערב ואפילו בהוצאות הקשורות ללוגיסטיקה. זוהי אחת הסיבות בגינה מומלץ תמיד לתכנן את יום הכיף עם גוף מקצועי המתמחה בתחום, שכן כך ניתן לקבל הצעת מחיר מראש עבור סדנאות יצירה מהנות, כולל יתר האלמנטים, החל מהחולצות המודפסות וכלה בעלות ההסעות.

טיפ מספר 3 – איך אתה אוהב את יום הכיף שלך?

מומלץ ביותר להפוך את העובדים לשותפים פעילים בתהליך קבלת ההחלטות ולאפשר להם להשמיע את קולם. מומלץ כמובן לעשות זאת כמה שיותר זמן לפני יום הכיף עצמו ולא לשכוח להתחשב בדעתם של כלל העובדים. בתלות באופי העובדים ובאופי מקום העבודה, ניתן גם להציע לעובדים לעצב חולצה מיוחדת או להזמין אותם להעלות רעיונות ולהציע הצעות מכל סוג שהוא לטובת ההצלחה של האירוע.

כמו כן באופן כללי חשוב לתת עדיפות לימי כיף הפונים לכמה שיותר עובדים. גם אם במקרה סנפלינג זה הספורט האהוב עליכם ובכלליות אתם חובבים מושבעים של ספורט אתגרי, תנו דעתכם ליכולות הפיזיות של העובדים והיזהרו שלא להפוך את יום הכיף ל"יום של עינוי". נסו להיכנס לנעליים של כמה שיותר עובדים ולהבין מראש האם רוב רובם צפוי להפיק הנאה מהתכניות שלכם או שמא רק קומץ עובדים צפויים להפיק תועלת מהחוויה. יש הבדל גדול בין ספורט אתגרי או מתחם טיפולים אלטרנטיביים באירועים.

 

טיפ מספר 4 – נא לא להתפזר

יום כיף לעובדים 

חשוב ביותר שלא להתפזר ולא להסתמך על יותר מדי גורמים כאשר מתכננים אירוע כמו יום כיף לעובדים. על אילו גורמים מדובר? ובכן, אם לא שמים לב לטיפ הכל כך חשוב הזה, ניתן בקלות להגיע למצב שבו ביום הכיף שלכם מעורבים כעשרה גורמים: חברה אחת שדואגת לכל ענייני הלוגיסטיקה והשינוע, אחרת שאחראית לקייטרינג, שלישית שאחראית לציוד התאורה וההגברה, רביעית שאחראית על ההפעלות בשטח וכן הלאה והלאה. זוהי למעשה סיבה נוספת בגינה מומלץ ביותר לרכז את תפעול האירוע בידי גורם אחד בלבד.

טיפ מספר 5 – לא לוקחים סיכונים

הטיפ החמישי והאחרון שלנו אליכם, לא נוגע לסכנות של ממש, אם כי יתכן שזה המקום להזכיר שחשוב ביותר לדאוג לכל מה שקשור לנושאי ביטוח מבעוד מועד. ואם אתם מפיקים את היום בסיוע של חברת הפקות אירועים, זכרו לברר פרטים בנושא זה. הכוונה שלנו כאן היא לכך שמומלץ ביותר ללכת על בטוח ולא לקחת סיכונים בכל מה שקשור למזג האוויר. אם אתם מתכננים לצאת ליום כיף בתחילת חודש מרץ, עדיף לתכנן אותו במתחם סגור, או לכל הפחות להכין תכנית מגירה למקרה שהגשמים יחליטו לרדת דווקא בתאריך שבחרתם. כך גם מומלץ לבנות על מתחם סגור וממוזג, אם ישנו סיכוי לשרב כבד, שיעיב על היום המושלם שתכננתם. בכל מקרה, היו ערוכים לשינויים ונסו לתכנן את היום באופן כזה שיספק לכם גמישות מרבית ויאפשר לכם להגיב במהירות לשינויים בהתאם לצורך.

טיפולים 

טיפולים באירועים- סדנאות טיפולים בשטח

שנות ניסיון רבות הובילו אותנו להבנה כי לפעמים הכיף הגדול ביותר הוא פשוט להתפנק. לכן אנו מעמידים לרשותכם את האפשרות להקים מתחם טיפולים מפנק בליבו של האירוע שלכם ובו מטפלים מקצועיים עם תעודות השולטים במגוון גדול של טכניקות טיפוליות. המטפלים מגיעים ישירות למקום האירוע כשהם לבושים בלבן ועם כל הציוד הנחוץ, כאשר אנו דואגים להקמת המתחם וליצירת האווירה הרצויה באמצעות מוזיקה, קטורת, נרותת ריחניים, מוביילים שמפיקים צלילים ועוד. המטפלים המנוסים יעניקו עיסוי של 15 דקות לכל אחד, תוך שהם מתמחים בטכניקות שונות ביניהן שיאצו, עיסוי תאילנדי, רפלקסולוגיה, טווינא, עיסוי בשמנים, עיסוי באבנים חמות, לומי-לומי, עיסוי סיני, עיסוי צרפתי ועוד.

 

דמיינו לעצמכם שאתם נמצאים כעת על גבעה מוריקה בגליל המערבי, על גדה של נחל בגליל העליון או מול נוף משכר בהרי הגולן. אתם חשים את הרוח מלטפת את הפנים ואין לכם שום דבר לעשות חוץ מלתפוס קצת שלווה ולנוח. אבל רגע, מה יכול להשלים את התמונה ולהפוך את הרגע הזה ליותר מדהים ממה שהוא? ובכן, בואו נוסיף לפנטזיה הזאת מטפלים מקצועיים בתלבושת לבנה שרק מחכים שתתמסרו לידיים המיומנות והמפנקות שלהם.

ימי כיף 

סדנאות חוויותיות

 

סדנאות בישול מעשירות

מן הסתם לא ניתן לדבר על ימי כיף מבלי להזכיר את סדנאות הבישול שהופכות לפופולאריות יותר משנה לשנה. סדנאות בישול מעניינות הן לדוגמה סדנת הכנת סושי (כי מי לא רוצה לדעת איך מכינים את המעדנים היפניים בעצמו), סדנת שוקולד מתוקה ולאחרונה נוספה סדנה מיוחדת לארסנל סדנאות הבישול של סינרגיה – סדנה להכנת בירה. במסגרת הסדנה ילמדו המשתתפים מה הוא תפקידם של השמרים בתהליך הייצור של הבירה, יבינו אחת ולתמיד מה זה לתת ומה זה כשות וירכשו כלים שבאמצעותם יוכלו להתחיל לבשל בירה בבית.

סדנאות הבישול כוללות:

· סדנת הכנת בירה

· סדנת שוקולד

· סדנת הכנת סושי

 

סדנאות חוויה

ימי כיף 

להלן רשימה חלקית בלבד של סדנאות חוויה שניתן להזמין מסינרגיה: סדנת יוגה צחוק, סדנת מדיטציה בצלילים, סדנת גרפולוגיה, סדנת נומרולוגיה, סדנת יוגה, סדנת חלומות, סדנת טאי צ'י ודמיון מודרך, סדנת אסטרולוגיה והרשימה עוד ארוכה. ישנה חשיבות עליונה להתאים כמובן את אופי הסדנא, לאופי המשתתפים באירוע. מומלץ אפילו לערוך סקר בין המשתתפים והמוזמנים בנוגע לסדנא המעניינת ביותר מבחינתם ולהפוך אותם כך לשותפים מלאים בתהליך קבלת ההחלטות. אחרי הכול, מדובר ביום הכיף שלהם, הלא כך?

סדנאות החוויה כוללות:

· סדנת יוגה צחוק

· סדנת טאי צ'י וכלי הקשה

· סדנת מדיטציה בצלילים

· סדנת רפלקסולוגיה

· סדנת תזונה סינית

· סדנת אסטרולוגיה

· סדנת נומרולוגיה

· סדנת גרפולוגיה

· סדנת טאי צ'י ודמיון מודרך

· סדנת מגע ושיאצו

· סדנת קוסמטיקה טבעית

· סדנת קבלה ומיסטיקה

· סדנת "כוחן של אותיות"

· סדנת דמיון מודרך וצבע

· סדנת יוגה

· סדנת חלומות

· סדנת פנג שוואי

 

סדנאות הישרדות

סדנאות הישרדות הן להיט נוסף מבית סינרגיה, המתאים לקבוצות ספורטיביות ואנרגטיות, שלא מפחדות מאתגרים. המפעילים המיומנים והמקצועיים של סינרגיה, יחלק את המשתתפים לקבוצות ויתנו לקבוצות השונות משימות שונות שבסופן יהיה ברור מי הוא השורד האמיתי. גם כאן יש לציין שהסדנאות של סינרגיה מתאימות לא רק עבור מבוגרים וקבוצות עובדים אלא גם עבור בני נוער וילדים.

 

 

סדנאות יצירה בשטח

מן הסתם אם כבר הרחקנו מהבית, השאיפה היא לקיים את הסדנאות והפעילויות באוויר הפתוח ותחת כיפת השמיים ולא במתחם מקורה ומסוגר. אי לכך, ניתן לשלב במסגרת ימי כיף בצפון שפע של סדנאות יצירה בטבע. סדנאות יצירה בטבע יכולות להתאים בעיקר לילדים, אך ישנן גם כאלה המתאימות למבוגרים. בין היתר מדובר ביצירה על חלוקי נחל, הכנה של כדורי ג'אגלינג, הכנת שלטי כניסה לבית, יצירה בעיסת נייר ועוד.

 

אנו בסינרגיה מזמינים אתכם ליהנות ממגוון רחב של סדנאות יצירה שונות ומגוונות המתאימות לכל אירוע ולכל מטרה. הסדנאות מגבשות במיוחד ומהוות חוויה ייחודית לכל גיל, הן לילדים והן למבוגרים, כאשר באפשרותכם לבחור גם סדנאות עונתיות המתאימות לתקופה בשנה. בין הסדנאות שלנו תוכלו למצוא:

 · סדנת עפיפונים

· סדנת ראש דשא

· ציור על כפכפים

· הכנת מוביילים

· סדנת יצירת נרות

 

 

אטרקציות לאירועים

ימי כיף 

כמובן שכדי להעצים את הכיף ניתן לשלב באירוע אטרקציות מסוגים שונים. בסינרגיה אנו מציעים לכם מגוון רחב של אטרקציות לכל גיל ומטרה, כאשר אנו נשמח להגיע ישירות עד למקום האירוע. בין האטרקציות הנבחרות שלנו:

· מתחם רובי אינפרה אדום חדשני

· מתחם ירי בחץ וקשת

· עמדת שייקים מפירות העונה

· מתחם מאתגר של משחקי חשיבה

· עמדת קריקטוריסט ובה ציורים וקריקטורות

· עמדת מגנטים בהם ניתן לשלב גם כיתוב או לוגו

· עמדת ג'אגלינג הכוללת מדריך ושלל אביזרים

· ערכת קריוקי הכוללת מסך גדול, מקרן מקצועי, הגברה, מיקסר, מיקרופונים ושירונים

· מתחם שולחנות משחק ומולטימדיה לאירועים

· עמדות טיפוח וקעקועי גוף

 

 

אנו כאן כדי לעשות לכם כיף

ימי כיף  

הצוות המקצועי של סינרגיה מוכן ומזומן להפיק עבורכם אירוע משובח ובלתי נשכח במיומנות, מקצועיות ועם המון השקעת מחשבה. כדי להבטיח שכולם ייהנו אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה בתחומי הסדנאות, הפעילויות והגיבוש, זאת כדי להבטיח ימי כיף איכותיים, תוססים, מעניינים ומאתגרים. כמו כן, אנו נשמח לספק לכם ליווי וייעוץ מקצועי על מנת לסייע לכם לבנות ולתכנן את יום הכיף המושלם ביותר.

להזמנת ימי כיףסדנאות והפקות אירועים עם סינרגיהאתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק שלל של רעיונות, פעילויות ופינוקים!

 

עולם של אינספור אפשרויות

 

מן הסתם כל עוד יש מספיק משאבים ומצב רוח טוב, ניתן בהחלט לערוך ימי כיף פחות או יותר בכל מקום בארץ. יחד עם זאת, יש אזורים שפשוט יותר מתאימים מאחרים ומטבע הדברים, בדגש על המילה "טבע", הצפון הירוק הוא בין האזורים היותר מומלצים בכל הקשור לקיום של ימי כיף. הסיבות לכך רבות ומגוונות. כך לדוגמה ימי כיף מהווים שבירה של השגרה, אבל אם הם נערכים קרוב לבית או למקום העבודה, הרי שלא מדובר בשבירה משמעותית במיוחד, הלא כך?

 

לעומת זאת כשמרחיקים לכת ומגיעים למקום עם נוף שונה כל כך, עם ריחות וצבעים שונים ועם קולות ואקלים כל כך אחרים ממה שאנחנו רגילים אליהם, אפשר לומר שבאמת יצאנו מהשגרה ובגדול. מעבר לזה, עצם הנסיעה המשותפת באוטובוס הטיולים תורמת רבות לגיבוש של המשתתפים ואם לא די בכך, הרי שברחבי הצפון יש הרבה יותר אטרקציות מבכל מקום אחר בארץ.

 

 

מדוע מומלץ לתת עדיפות לחברת הפקת אירועים מקצועית?

 כשמארגנים ימי כיף בצפון ובדרום הארץ, ואנו כבר לא נמצאים באיזור הנוחות שלנו ובסביבה המוכרת שליד הבית, אנו צריכים לדאוג לאינספור פרטים וסידורים, החל משכירת אנשי מקצוע כמו מדריכים, מטפלים ומפעילים, דרך דאגה לעניינים לוגיסטיים שונים וכלה בכל מה שקשור לארוחות, רישום לאטרקציות וכיו"ב. מעבר לכך שמדובר בכאב ראש רציני ובהתעסקות לא מועטה, למרבה הצער, גם כשנעשים המאמצים הרבים ביותר, בסופו של דבר משהו צפוי להשתבש. זאת כיוון שהפקה של ימי כיף היא מומחיות העומדת בפני עצמה. אי לכך, אם אתם מתכננים לפנק את תלמידי בית הספר, עובדי החברה, החבורה המורחבת או כל הרכב אחר שאתם אחראים עליו, ליום כיף בצפון, טוב תעשו אם תבחרו במיקור חוץ ותפקידו את הארגונים בידיהם המסורות והמיומנות של אנשי המקצוע של חברת סינרגיה.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם נציגי השירות של החברה עוד היום בטלפון מספר 052-8376955 ולהתחיל לתכנן את יום הכיף הקרוב שלכם. בהצלחה.