ערכת הקריוקי כוללת

מסך גדול ומרשים  |  מקרן מקצועי  |  מיקסר  |  הגברה  |  מיקרופונים  |  שירונים


ניתן להזמין בנוסף

תקליטן מקצועי שיערוך גם בנוסף מסיבת ריקודים או משחקי חברה ותחרויות
הגברה גדולה לאולם גדול יותר או שטח פתוח
תאורת מועדונים צבעונית

 

3 4 5 6

 

שילוב קריוקי באירועים זו בחירה נכונה

יש הרבה דברים שיכולים להפוך את יום ההולדת של הבן שלכם לאירוע בלתי נשכח וליום כיפי במיוחדלאירוע בלתי נשכח וליום כיפי במיוחד, ואם אתם רוצים לגרום לכך שכל האורחים ייהנו, אז מוזיקה היא ללא כל צל של ספק חלק ממה שצריך לחשוב עליו. יש אפשרות להזמין תקליטן וכך להשמיע מוזיקה, אך האמת היא שבאירועים מסוימים האפשרות של קריוקי יכולה להתאים הרבה יותר. קריוקי גורם לכך שכל האורחים ישתתפו באופן הרבה יותר פעיל, ולכן אין סיבה לוותר על האופציה הטובה הזאת, כי זה יהיה תענוג בכל אירוע.


ערכת קריוקי מקצועית

חשוב ביותר להבין את ההבדל שבין ערכת קריוקי מקצועית ובין קריוקי שאתם יכולים להשמיע בעזרת מחשבים שונים, ואין ספק שערכה מקצועית עדיפה. קריוקי מקצועי יכול להפוך את האירוע לחוויה הרבה יותר טובה, ואן ספק שכל אחד מהאורחים, גם אם הם ילדים, יוכל להרגיש בהבדל.

פנו לקבלת שירות מהמומחים

קריוקי מקצועי לאירועים דורש לא רק טכנולוגיה אלא גם לא מעט ניסיון וכריזמה, כי חלק ממה שצריך זה לדעת איך להלהיב את הקהל שמגיע לאירוע. לכן אנחנו , סינרגיה שהיא חברת הפקות ארועים המהווה הבחירה הכי טובה שלכם, כי אצלנו אנשי המקצוע יוכלו לתת לכם שירות מלא שיכלול גם את הלהבת האורחים הרבים לבוא ולנסות לשיר.
החוויה תהייה בסופו של דבר חוויה מיוחדת במינה ואתם תראו שמשתתפי האירוע ייהנו מאוד בן אם זה יום ההולדת שתארגנו להם לכבוד החגיגה של הבן שלכם או ערב גיבוש לעובדי החברה.