הפקת אירועים בטבע

 

מתכננים אירוע? בר מצווה, יום הולדת, יום גיבוש לעובדים או מפגש חברתי? אם כך, האפשרות של אירוע בטבע היא בהחלט אפשרות שכדאי לכם לחשוב עליה. אירועים בטבע יכולים להיות מאוד מאורגנים ונעימים, כך שאין ספק שאם תתחילו לחשוב על כל הפרטים מראש, לא יחסר דבר לאורחים שלכם ביום המסיבה עצמה.

 

כולנו מודעים לקשר העמוק הקיים בין הגוף לנפש. יחד עם זאת, פעמים רבות כל מה שקשור לאירועים, לכיף ולשמחה מתמקד אך ורק בגוף. רוב הקונספטים הקיימים של אירועים שונים כוללים בעיקר היבטים של הנאה ואפילו תאווה לגוף: הרבה אוכל ושתייה, ופעילויות שלרוב נחשבות "שטחיות". באופן טבעי, כולם אוהבים לאכול, לשתות ו"לשמוח", ולכן כל האירועים מבוססים על השילוש הקדוש הזה. אך הפקת האירועים של סינרגיה ניגשת לעניין בצורה קצת אחרת, ואם גם אתם מחפשים אירוע שלא רק יעשה כיף לגוף, או גם ייתן משהו לנשמה שלכם, משהו שיישאר בה לעולמי עד – המשיכו לקרוא.

 

  

אירועים בטבע

 

אירוע בטבע שאפשר להכתיר אותו כמוצלח הוא אירוע שלא חסר בו דבר, בין אם מדובר על המוזיקה שתושמע לאורחים ובין אם מדובר על הריהוט" האטרקציות או האביזרים האחרים. 

 

למה להשתתף בסדנאות בטבע?

ההגדרה של סדנאות חוויתיות אינה חד משמעית (כמו המונח "יצירה" כשלעצמו), כשבדרך כלל מדובר בפעילות בת מספר שעות המאפשרת לברוא עולמות חדשים בעלי היבט אמנותי. גם אם לא נכנסים למאפיינים הספציפיים של כל סדנה, ברור שמדובר בפעילות מומלצת מאד. סדנאות יצירה מביאות לפיתוח הדמיון של המשתתפים בה, מכיוון שהן מכניסות אותם לעולם שאין בו גבולות, למעשה. המשתתפים מתנסים בפעולות שונות שמחזקות אצל כישורים חיוניים, דוגמת קואורדינציה, הבנת פרופורציות או אבחנה בין צבעים אצל ילדים.
סדנאות היצירה מעניקות למשתתפים חופש, וגם בנקודה הזו אי אפשר לזלזל. כל אדם יכול ליצור את מה שהוא מעוניין ליצור בצורה שמדברת אליו ביותר (גם אם יש חוקים בסיסיים שנהוג להיצמד אליהם לפעמים). הסדנאות הן חווייתיות מאד – לא מרגישים שהזמן עובר – וגם מאפשרות להצטייד בסוף הדרך ביצירות שיכולות לתפוס מקום של כבוד בבתים השונים. זוהי מזכרת מצוינת מפעילות שהייתה יכולה להיות חד פעמית, אלמלא היה עולה מיד עם סיומה הרצון להתנסות בה או בפעילות דומה שוב.

מדוע אירועים בטבע מאופיינים בעומק ובהרמוניה רבה יותר?

אף על פי שאירועים בטבע אינם תמיד מאופיינים בעומק שמחפשות הנשמות המעוניינות בצמיחה ובהתגבשות עצמית אינסופית, הסיכויים למצוא בטבע את המענה לצורך הזה הם לרוב גבוהים יותר מאשר באולמות אירועים סגורים. למעשה, על מנת ליצור את האירוע המושלם לגוף ולנפש, חשוב מאוד לצאת אל הטבע, כי באוויר הפתוח, תחת השמש ועל גבי האדמה, אנו כבר מרגישים הרבה יותר מחוברים לעצמנו ולמי שאנחנו. לכן, אם אתם מעוניינים ליצור אירוע קצת יותר מיוחד מאלה שהתרגלתם לראות אצל קרובים, חברים ומכרים – כדאי להתחיל מכך שתבחרו מקום בטבע להפיק אותו. הטבע מעניק לנו אפשרות להתנתק ממה שאנושי בנו ולחשוב על מה שהכי חשוב בחיים שלנו. הדרך לשינוי פנימי תמיד מתחילה בעולם החיצוני, ולכן בילוי זמן מסוים בסביבה המעודדת שינוי וצמיחה מהווה את השלב הראשון בדרך להארה.

 

האם עצם הפקת אירועים בטבע אינה פוגעת ברעיון ההרמוניה עצמו?

באופן טבעי, עשויה להתבקש השאלה, אם אנו טוענים שהנפש זקוקה ליותר מאוכל, משתייה וממוזיקה בעוצמה גבוהה על מנת לחוות את האירוע בצורה הטובה ביותר, האם איננו פוגעים במטרה זו בעצם הפקת האירוע בצורה דומה לזו שאיננו מעודדים? לא בדיוק. כל דבר דורש ארגון, בעיקר כאשר עושים משהו בפעם הראשונה. למעשה, אם מעולם לא הפקתם אירועים בטבע, אתם עשויים להיתקל בקשיים רבים לאורך הדרך. מה שהכי חשוב לעשות על מנת להפיק אירוע בטבע בצורה היעילה ביותר, הוא קודם כל להבין מה בדיוק אתם רוצים לעשות במהלכו, אילו מטרות אתם רוצים למלא במהלך הפעילויות. המטרות יכולות להיות שונות ומגוונות:

לעזור לכל אחד מהאורחים למצוא את הייעוד האישי שלו – נושא שיכול להיות רלוונטי וחשוב כבר בגילאי בר או בת מצווה

 

לסייע לאנשים להיפתח זה לזה וליצור קשרי אמון וחברות אמיתיים – רלוונטי באותה המידה לאירועי יום הולדת, לימי כיף לעובדים או אפילו לחתונה. אם מדובר בבעיה הקרובה ללבכם, אפשר לנצל כל מאורע על מנת לדאוג לנושא זה.

 

להתנקות מאנרגיה שלילית – על מנת להגיע למצב של סינרגיה והרמוניה עם העולם החיצוני, יש לדאוג קודם לעולם הפנימי שלנו. באמצעות יצירת התנאים האופטימליים לניקוז כל הרוע מהחיים שלנו, ניתן לשפר את מערכת היחסים שלנו עם כל הסובבים, וזו בהחלט סיבה מעולה ליצור פעילות בטבע שתעזור להשיג את המטרה

 

לגייס כלים יעילים בהתמודדות עם הקשיים ביומיום – היכולת לקחת נשימה עמוקה ולהירגע, האומץ להודות בטעות ועוד מגוון רחב של כלים שכל אדם זקוק להם, אך אינם נלמדים בשום מוסד לימודי, למרבה הצער. גם כאן, הדרך הטובה ביותר להתחבר למערכות בתוך בן האדם שזקוקות לכלים האלה היא דרך הטבע.

 

אילו אטרקציות מתאימות לאירוע בחיק הטבע?

בכל הפקה של אירוע בטבע חיוני להחליט מהם סוגי האטרקציות שתרצו לשלב. אין כל טעם לערוך אירוע מושקע בלוקיישן מושלם בלי ליצור עבור המוזמנים חוויה באמת מיוחדת. מהן האטרקציות שכדאי לקחת בחשבון באירוע שלכם? אפשר, למשל:

· לשלב סדנאות יצירה – סדנאות מסוג זה יכולות להתאים לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים. ניתן ליצור בעזרת חומרים פשוטים ויום יומיים או ליצור בעזרת מרכיבים אקסקלוסיביים. ישנן סדנאות מושלמות עבור ערבי גיבוש או ימי גיבוש, ויש גם סדנאות שיכולות להתאים לפעילות משולבת של הורים וילדים.

· לשלב סדנאות הישרדות – אירוע בטבע הוא ההזדמנות המושלמת לפעילות מאתגרת, מיוחדת ויוצאת מגדר הרגיל. סדנאות הישרדות יכולות להתאים גם לאירועים עסקיים ולימי כיף או גיבוש וגם לאירועים לבני נוער או לכל המשפחה. אירוע כזה מוציא אתכם מהשגרה והופך את האירוע שלכם למשהו בלתי נשכח.

· לשלב טיפולים מפנקים בטבע – אם רוצים אירוע באווירה רגועה ושלווה, אם רוצים אירוע באמת קסום ומיוחד, ניתן לבחור באטרקציה מרגיעה ומפנקת. טיפולים מפנקים בטבע יכולים לכלול עיסויים וטיפולי גוף, שיאצו, עיסוי בשמנים, טיפולים קוסמטיים וכל מה שעושה נעים בגוף וחמים בלב.

 

למה כדאי לערוך יום כיף בטבע?

גם ללא אירועים מיוחדים, יש יתרון גדול בארגון יום כיף בטבע בסיוע חברת ההפקות סינרגיה. החברה דואגת לכך שכל הציוד יגיע למקום בזמן, שכל ההתנהלות תהיה נינוחה ותקינה ושכל היום יהיה מרגש ומהנה עבור כל אחד מהאורחים. מומלץ מאוד לגבש את הקונספט מראש, ואנו תמיד דנים בו בפירוט רב מראש ועושים את כל מה שביכולתנו על מנת שאתם תקבלו את האירוע החלומי ביותר שניתן לתאר. בנוסף, הטבע משרה נינוחות משמעותית על כל אחד מהמשתתפים, מה שעשוי להוציא מכל אחד מאיתנו את הטוב ביותר, ולדאוג לכך שהאירוע יעבור בצורה הרגועה והחלקה ביותר. ברגע שכל העומס הזה יורד מכתפיכם, אתם יכולים ליהנות מהיופי של הטבע ומהתקשורת הטובה יותר עם כל הנוכחים, מה שבאופן מיידי יספק לכם הרבה יותר חופש פעולה.

בין אם מדובר באירוע משפחתי או ביום כיף לעובדים, אתם תמיד זקוקים לזמן ולמשאבים להיות שם – לדבר עם האורחים, לקרב לבבות (זה חשוב באותה המידה בצוות עובדים ובמשפחה), ותוכלו לעשות זאת באמצעות התכנון המלא הנערך על ידי חברת סינרגיה, שתדאג לכל פרט ופרט בהפקה. כל מטרה שאתם מציבים לעצמכם במסגרת אירוע בטבע שנערך בשיתוף איתנו –תוכלו להיות בטוחים שהיא תצא לפועל בצורה המיטבית, הנינוחה והמשוחררת ביותר – כל הדרוש ליום מלא השראה וחום.

 

הובלת הציוד

חלק מהשירות שנוכל לתת לכם הוא השירות של הובלת הציוד לשטח, כי אנחנו מבינים את הקושי של אנשים פרטיים לעשות זאת. למעשה אנחנו לוקחים על עצמנו את הפקת כל הלוגיסטיקה של האירוע, ומשמעות הדברים היא שאתם תוכלו להתרכז רק בהכנת התכנים הרגשיים יותר של האירוע. .

 

 

למידע נוסף פנו אל המומחים בהפקות אירועים של סינרגיה- אשר יוכלו להתאים לכם את היום שלכם.