מתחם רובי לייזר
מתחם רובי אינפרא אדום חדשניים בו יתחרו כל פעם שמונה משתתפים בסבבים של חמש עד שמונה דקות כל אחד. בכל סבב יצטרכו המשתתפים לנהל קרב אחד נגד השני כאשר מי שספג את מספר הפגיעות הקטן ביותר הוא המנצח. המשתתפים יוכלו לחזור בסבב נוסף, אם ירצו בכך.

מתחם ירי בחץ וקשת
התנסות מהנה בקליעה למטרה של חץ וקשת מקצועיים אמיתיים., בהדרכת מנחה מוסמך.

עמדת שייקים
מבחר גדול של שייקים מפירות העונה ע"י הכנה במקום בחלוקה חופשית למשתתפי האירוע.

מתחם משחקי חשיבה
מתחם בו יוכלו הילדים להתנסות במגוון משחקים מאתגרים ומיוחדים

עמדת קריקטוריסט
ציורים וקריקטורות בחלוקה חופשית של המשתתפים במסיבה שלכם.

עמדת מגנטים
צילום ועריכה על גבי המגנטים, ניתן לשלב את לוגו הבית ספר או כל כיתוב אחר על גבי המגנטים.

ג'אגלינג
עמדת התנסות מהנה בשלל אביזרי גאגלינג כמו : כדורי ג'אגלינג, מקלות ג'אגלינג, דיאבלו וכל זאת בעזרת מדריך מוסמך.

 

עמדות טיפוח וקעקועי גוף

עמדת דיקור וקישוטי ציפורניים עמדת שזירת צמות וקישוטי שיער עמדת עיצוב שיער עמדת קוסמטיקה וטיפול פנים

 

10 101 102 14 15 16 77 88


עמדות אטרקציות הופכת כל אירוע לחוויה מיוחדת

אתם עומדים להפיק אירוע חשוב כמו בת מצווה ואתם רוצים לעשות את זה בטבע? אם כך, הגעתם למקום הנכון, כי אצלנו תוכלו לקבל רעיונות טובים ושירות מוביל בתחום הזה. זה לא משנה אם אתם מזמינים למסיבה עשרים ילדים או הרבה יותר, כי בכל מקרה השילוב של עמדות אטרקציות באירוע זה רעיון מצוין, כי זה יגרום לכך שהילדים יתעניינו הרבה יותר בכל מה שקורה במסיבה וכך למעשה המסיבה תוכל להימשך הרבה יותר זמן.

איזה עמדות אטרקציה כדאי לשלב באירוע?

כדאי לדעת שיש הרבה מאוד סוגים של הפעלות לילדים וימי גיבוש בצפון שניתן לשלב באירוע, כי עמדות של אוכל יכולות להיות אטרקציה בפני עצמן, לא פחות מעמדות שונות של סדנאות יצירה. בעת בחירת עמדות האטרקציות לאירוע שלכם אתם צריכים לחשוב על האורחים ועל הגיל שלהם, כי בסופו של דבר הרעיון הוא לגרום לכך שהם ייהנו וישתמשו בכל האופציות שעומדות לרשותם.

שירות שכולל מחשבה על כל פרט

הזמנת ימי כיף עשירים באטרקציות לאירועים זה לא עניין של מה בכך, ועדיף לכם להזמין את השירות הזה מאיתנו כי לנו יש את הניסיון הדרוש בתחום. נוכל להמליץ לכם על האטרקציות השונות, בהתאם לסגנון האורחים שאתם מזמינים לאירוע, ונוכל גם לתת לכם שירות של הובלה למקום בו האירוע מתקיים. חשוב לנו שתצאו מרוצים ושהאירוע שלכם יצליח, ולכן השירות שלנו כולל התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים