הפעלה הישרדות

תוכניות המציאות שנכסנו לחיינו שינו אותם לחלוטין, ולכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם הילדים שלכם, ביום ההולדת שלהם, היו רוצים שיהיה משהו מהתוכניות הללו.

אם מדובר על ילדים שאוהבים תנועה, שטח ואתגרים, הרי שלשלב בכל החגיגה הזאת הפעלת הישרדות זו יכולה להיות בחירה נפלאה. הפעלת הישרדות יכולה להתאים לכל הגילאים, כי ניתן לבחור בין מגוון רחב של פעילויות. 

אם חשבתם לרגע שכדאי לכם לתכנן את האירוע הזה לבד, כדאי שתדעו שזה מיותר, שכן כדי להצליח לתכנן הפעלת הישרדות צריך:

- תוכנית ברורה

- ציוד מתאים

- הרבה ניסיון

- שטח שבו ניתן יהיה לעשות את הפעילויות

- יצירתיות

לכן כדאי לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת "סינרגיה" תוכלו לקבל חבילה מושלמת עבור ימי כיף של הפעלות הישרדות לכל הגילאים, אז למה אתם מחכים? גם מבוגרים יוכלו להנות ולהרגיש קצת כמו ילדים ליום אחד. הפעילות מתאימה גם עבור ימי גיבוש בצפון ובשאר האיזורים בארץ, קהילות וקבוצות מכל סוג.

הפעלה הישרדות

הפעלות הישרדות תוך הקפדה על בטיחות

הילדים שלנו, שצופים בטלוויזיה ורואים את גיבוריהם מבצעים משימות הישרדות שונות, רוצים גם הם לקחת חלק בחוויה הזאת. עם זאת, לא אחת מדובר על משימות שדורשות גם רמה גבוהה של בטיחות, שכן הדבר האחרון שהיינו רוצים שיקרה באירוע משמח זו תקלה או תאונה. זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו, שכן אצלנו הילדים שלכם בידיים טובות. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לא רק להעביר את הפעילויות בשטח אלא גם לבנות את כל המתקנים שצריך ואף ללוות את הילדים שלכם לכל אורך הדרך, מה שאומר שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שהילדים שלכם בידיים טובות.

הפעלות במחירים הגיוניים

אם חשבתם לרגע שלהפיק יום הולדת בסגנון הישרדות זו הוצאה כלכלית גדולה מידי, כדאי שתדעו שאתם טועים. אצלנו בחברת "סינרגיה" תוכלו לקבל הצעות מחיר משתלמות במיוחד, אז מה פתאום שתוותרו על האטרקציה הזאת ביום ההולדת הקרוב או בימי כיף לעובדים שאתם מתכננים? בנוסף לכך נוכל להציע לכם גם הרבה מאוד סדנאות יצירה לילדים ופעילויות שונות כמו מעגל מתופפים, כך שמה שבטוח זה שאת יום ההולדת הקרוב הילדים שלכם לא ישכחו. פנו אלינו עוד היום ונשמח לקחת חלק בהפקת האירוע החשוב והמרגש שאתם מתכננים, כי אם כבר עושים אירוע עדיף להשקיע ולעשות הכול כדי שהוא יהיה מוצלח ומיוחד.

 

מעוניינים בהפקת הישרדות? צרו קשר איתנו- סינרגיה הפקות אירועים- ונעזור לכם בכל שלבי הפקת האירועים.