סדנאות יצירה

בסינרגיה תמצאו מגוון ענק של סדנאות יצירה לילדים, למבוגרים ולנוער.

סדנאות היצירה שלנו מלוות עם מנחים מקצועיים, חומרי גלם משובחים וכלי יצירה לעבודה נוחה.

באופן עקרוני אין דבר קל יותר מלגרום לילדים ליצור. כל מה שאתם צריכים זה כמה טושים צבעוניים, ניירות טיוטה ובזה פחות או יותר נגמר הסיפור. אך עם כל הכבוד לציורים, לאיורים ולקשקושים, סדנאות יצירה יכולות ואף צריכות להיות כל כך יותר מזה. בחברת סינרגיה, פועלים מדריכים מקצועיים עם רקע רחב בהנחיית סדנאות יצירה. 

הסדנאות מתאימות לכל הגילאים, החל מילדים ועד מבוגרים, ובהחלט ניתן לשלב אותן במסגרת של ימי גיבוש עם חוויה בצפון הארץ, וכן במסגרת ימי כיף מיוחדים. הסדנאות מהוות אפשרות נפלאה להתנסות בפעילות יצירתית, להשתחרר מהשגרה ובסופו של יום לחזור הביתה עם פריט חדש, מעשה ידיכם להתפעל. 

 

הסדנאות כוללות:

סדנאות יצירה

- הכנת מגנטים למקרר - מגנט תזכורת, מגנט תמונת משפחה ועוד

- הכנת ראש דשא

- הכנת כדורי ג'אגלינג

- הכנת כדור שלג

- הכנת שלט כניסה

- יצירה בעיסת נייר

- הכנת מניפות

- קישוט קלמרים

- יצירה על חלוקי נחל - יצירת דמויות מרהיבות בעזרת חלוקי נחל

- מתחם חרוזים - יצירה של מגוון גדול של אלמנטים בעזרת חרוזים: מוביילים, שרשראות, צמידים ועוד

- פינת קטנטנים - עבודה עם בצק צבעוני, נצנצים, דפי צביעה, מדבקות צבעוניות ועוד

- בקבוקי חול צבעוני- מילוי בקבוקים בחול בשלל צבעים מרהיבים

- בוב ספוג - יצירת דמויות שילדים אוהבים בעזרת ספוג ואלמנטים צבעוניים

 

באילו סדנאות יצירה תבחרו?

לפני שבוחרים סדנה כזאת או אחרת, חשוב ביותר להתאים את אופי וסוג הסדנה, לאלו שעתידים לקחת בה חלק. תשמחו ודאי לשמוע כי בחברת סינרגיה מציעים מגוון רחב ביותר של סדנאות יצירה וכי המגוון רק מתרחב והולך עם הזמן. להלן כמה מהסדנאות היותר פופולאריות שמוצעות לכם על ידי חברת סינרגיה, שכדאי להכיר:

הכנת מניפות – סדנה שמתאימה כמו כפפה ליד לימי הקיץ החמים. בסיום הסדנה כל משתתף ישוב הביתה עם מניפה מעוצבת, מעשה ידיו להתפעל ועם ידע חשוב בנושא, שיאפשר לו ליצור מניפה חדשה, כל אימת שהטמפרטורות יתחילו לטפס.

הכנת שלט כניסה – סדנה מומלצת ביותר שבמהלכה יתנסו המשתתפים בהכנת שלטי כניסה לבית או לחדר, בעיצוב אישי מחומרים עמידים. השלטים המיוצרים בסדנה, יוכלו לשרת את הבעלים שלהם למשך שנים רבות.

הכנת כדורי ג'אגלינג – סדנה מיוחדת במינה שבה לומדים המשתתפים כיצד מכינים כדורי ג'אגלינג וכמובן מתנסים בהכנתם. הסדנה מומלצת בחום ולא ללהטוטנים בלבד, אם כי ידוע לנו על לא מעט משתתפים שסיימו את הסדנה וכעבור לא יותר מדי זמן, החלו ללהטט עם הכדורים שיצרו בה.

סדנאות יצירה בחרוזים

יצירה בעיסת נייר – סדנת יצירה בעיסת נייר היא בין הסדנאות המבוקשות של חברת סינרגיה והאמת היא שאין בזה שום דבר מפתיע. מדובר במיומנות מצוינת שכדאי לכל אדם באשר הוא לרכוש. מעיסת נייר ניתן ליצור פסלים דקורטיביים, בובות, אהילים ועוד אינספור פריטים במבחר עיצובים, כיד הדמיון הטובה על היוצרים. מעניין לדעת כי ישנם אנשים רבים שלא יצרו דבר מימיהם ושכל חייהם האמינו כי יש להם זוג ידיים שמאליות, שגילו לתדהמתם כי בורכו בכישרון יוצא דופן ליצור דווקא בעיסת נייר.  

קישוט קלמרים – סדנת קישוט קלמרים היא הסדנה האולטימטיבית לאירועים שמתקיימים סמוך לפתיחת שנת הלימודים או מעט אחריה. אין ספק שמדובר בסדנה שהופכת את החזרה לספסל הלימודים, למהנה הרבה יותר ואף יש שיאמרו כי יש בה בשביל לעורר ציפייה. אחרי הכול, איזה ילד לא ירצה להשוויץ בקלמר שעיצב במו ידיו?

מתחם חרוזים – במתחם החרוזים ניתן ליצור מגוון רחב ביותר של אלמנטים בעזרת חרוזים צבעוניים, כשבין היתר מדובר בשרשראות, צמידים, מוביילים ועוד. מדובר בפעילות שיכולה לרתק לא רק ילדים, אלא גם בני נוער ואפילו מבוגרים, למשך שעות רבות. אם כבר יצא לכם לבקר בסדנת יצירה מחרוזים ולמרבה הצער התאכזבתם מהאיכות הירודה של הפריטים וחומרי הגלם, אנחנו שמחים לבשר לכם שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם: במסגרת מתחמי החרוזים של סינרגיה, בדומה לכל שאר הסדנאות שמעבירה החברה, נעשה שימוש אך ורק בחומרי גלם איכותיים ועמידים. אי לכך, אתם יכולים לשכוח מצמידים שנקרעים כעבור יומיים או שרשראות שנפרמות תוך שבוע – הצמידים והשרשראות שתיצרו בסדנאות של סינרגיה, ישרתו אתכם למשך שנים.

הכנת ראש דשא – סדנת הכנת ראש דשא היא בין הסדנאות המתוקות ביותר שמציעים בחברת סינרגיה. הבעיה היחידה עם סדנה זו באה לידי ביטוי בעובדה שהכנה של ראש דשא יכולה להיות עניין ממכר ביותר. אך אם אתם מוכנים לקחת את הסיכון שבקרוב ראשי הדשא יצוצו לנגד העיניים ויתחילו להשתלט על כל פינה טובה בבית, יכול מאוד להיות שזוהי הסדנה עבורכם.

כפי שציינו, מדובר ברשימה חלקית ביותר. תוכלו לבחור גם בסדנת בקבוקי חול צבעוני, סדנת הכנת כדור שלג, סדנת יצירה על חלוקי נחל ועוד. עוד נציין כי בסינרגיה מציעים גם סדנאות יצירה לקטנטנים, ללא נושא מוגדר. במסגרת סדנאות אלה הזאטוטים יתנסו ביצירה חופשית עם נצנצים, דפי צביעה, מדבקות צבעוניות ועוד הרבה הפתעות. כל זה בסביבה תומכת, חמה, בטיחותית ואחראית.  

סדנאות יצירה- ראש דשא

 

סדנאות יצירה לילדים

הפעילויות לרוב נערכות בגנים באיזור של בעלי חיים, בבריכות ,טיולים בשטח, במוזאונים ועוד.

כמו כן, ניתן לבצע השכרת אוהלים שיעניקו תיחום ייחודי לפינת היצירה החווייתית עבור הילדים.

בגנים הצבוריים הילדים יערכו פיקניק עם משפחתם ויוכלו לרוץ להנתם בפארק.

בנוסף, ישנם סוגים רבים של הפעלות בדמות סדנאות מעשירות דוגמת סדנאות יצירה, סדנאות לתופים ועוד.

בפעילויות היצירה, הילדים מוזמנים להתנסות בשימוש ובעבודה בחומרים כמו גבס או כמו חימר.

בסדנאות התופים, הילדים הקטנים יוצרים מוסיקה קיצבית ונהנים.

מה תרוויחו מהשתתפות בסדנה?

להלן כמה מהיתרונות המרכזיים העומדים לצדן של סדנאות היצירה:

פיתוח היצירתיות- הסדנאות מאפשרות לילדים לפתח את היצירתיות ולהגשים את הייחודיות שלהם.

בנוסף, הן מעניקות דרור לפיתוח החשיבה והיצירתיות, תורמות להתפתחותם האישית ומעניקות נופך חווייתי ויצירתי לאירוע.

מזכרת מהאירוע – בסיום הסדנא, כל אחד מהמשתתפים מקבל מזכרת אישית וייחודית שיוכל לשמור בביתו, שתזכיר לו את האירוע החגיגי. לחילופין, הוא יוכל להעניק את היצירה במתנה לחתן או כלת השמחה.

סדנאות יצירה לילדים

ערך מוסף – כשהילדים עסוקים ביצירה, המבוגרים יכולים לנוח, לשתות איזו בירה קרה ולשוחח על ענייני דיומא. מן הסתם לא מדובר בפעילות שעיקרה הוצאת אנרגיה ותו לא כמו השתוללות במתנפחים, אלא פעילות מבורכת המצריכה ריכוז ומאפשרת לילדים לבטא את הצד היצירתי שלהם.

ורסטיליות מושלמת – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר העומד לצדן של סדנאות היצירה, מתבטא בכך שניתן לקיים אותן פחות או יותר בכל מקום שהוא, בין אם על שפת הים, בקרחת יער, בתוך מבנה או תחת כיפת השמיים. הן לא מצריכות לוגיסטיקה מורכבת או היערכות מיוחדת, אך הן תמיד מהנות ומעשירות.   

תורמות לגיבוש – סדנאות יצירה תורמות לגיבוש, בעיקר בקרב מבוגרים. זאת כיוון שהן מאפשרות למשל לעובדי המשרד לצורך העניין, להכיר את הצדדים שלא נראים במהלך העבודה השוטפת והשגרה היומיומית. זהו למעשה הסוד מאחורי ימי הגיבוש הכול כך חשובים: היציאה מהשגרה מאפשרת לעובדים להכיר אלו את אלה מזווית אחרת ומפרספקטיבה שונה. למעשה לא אחת מתגלות הפתעות של ממש ובמקרים רבים דווקא העובדים שלכאורה לא ניחנים בחוש יצירתי, מתגלים כמוכשרים בצורה בלתי רגילה.  

 

סדנאות יצירה בצפון, בדרום וברחבי הארץ

הפקה של אירוע בשטח היא המומחיות של חברת סינרגיה, אך את סדנאות היצירה ניתן לקיים היכן שרק תרצו- גם בבית או במשרד. אנשי המקצוע המומחים של חברת סינרגיה ישמחו להקשיב לצרכים שלכם, לאפיין את קהל היעד ולהתאים עבורכם את הלוקיישן המושלם. חשוב לציין כי סדנאות יצירה, איכותיות ככול שיהיו, לא יהיו מוצלחות במיוחד, אם יתקיימו באזור שלא מתאים עבורן. כך לדוגמה חשוב להתייחס למשל לתנאי מזג האוויר, לנושאים שונים הקשורים לבטיחות ועוד. רק כדי לסבר את האוזן, נציין כי לא מומלץ למשל לערוך סדנאות יצירה לילדים קטנים, במתחמים שאינם מגודרים, הממוקמים בקרבת כבישים מרכזיים. את הפעילויות ניתן לערוך למשל בבריכות, במוזיאונים, במהלך טיולים בשטח ועוד. מעבר לזה, ניתן לשכור אוהלים מיוחדים שיהוו מתחומי יצירה למבוגרים וילדים כאחד.

אתם מוזמנים איתנו קשר ולהתחיל לתכנן את ימי הכיף שדמיינתם את ימי הכיף שדמיינתם.

שיהיה לכם יום יצירתי ומלא עשייה ולהתראות בקרוב!  

 לפירוט נרחב של סדנאות היצירה באירועים ולהצעת מחיר לסדנאות פרטיות, ימי הולדת,ימי כיף לעובדים בצפון בארץ, בשטח או במשרד, פנו אלינו עוד היום!


סדנאות יצירה      סדנאות יצירה