אטרקציות 

מגוון האטרקציות שניתן להתאים לאירועים הוא רחב ועשוי להיות מבלבל. רצוי שתכירו היטב את המוזמנים לאירוע מבחינת גילאים ותחביבים על מנת לקלוע לאטרקציה הנכונה.

 

10 101 102 14 15 16 77 88

 

עמדות אטרקציות הופכת כל אירוע לחוויה מיוחדת

אתם עומדים להפיק אירוע חשוב כמו בת מצווה ואתם רוצים לעשות את זה בטבע? אם כך, הגעתם למקום הנכון, כי אצלנו תוכלו לקבל רעיונות טובים ושירות מוביל בתחום הזה. זה לא משנה אם אתם מזמינים למסיבה עשרים ילדים או הרבה יותר, כי בכל מקרה השילוב של עמדות אטרקציות באירוע זה רעיון מצוין, כי זה יגרום לכך שהילדים יתעניינו הרבה יותר בכל מה שקורה במסיבה וכך למעשה המסיבה תוכל להימשך הרבה יותר זמן.

 

איזה עמדות אטרקציה כדאי לשלב באירוע?

עמדות של אוכל יכולות להיות אטרקציה בפני עצמן, אך כדאי לשלב גם פעילות חוויתית כמו עמדות שונות של סדנאות יצירה וסדנאות מיוחדות לילדים. בעת בחירת עמדות האטרקציות לאירוע שלכם אתם צריכים לחשוב על האורחים ועל הגיל שלהם, כי בסופו של דבר הרעיון הוא לגרום לכך שהם ייהנו וישתמשו בכל האופציות שעומדות לרשותם.

 

שירות שכולל מחשבה על כל פרט

הזמנת ימי כיף עשירים באטרקציות לאירועים זה לא עניין של מה בכך, ועדיף לכם להזמין את השירות הזה מאיתנו כי לנו יש את הניסיון הדרוש בתחום. נוכל להמליץ לכם על האטרקציות השונות, בהתאם לסגנון האורחים שאתם מזמינים לאירוע, ונוכל גם לתת לכם שירות של הובלה למקום בו האירוע מתקיים. חשוב לנו שתצאו מרוצים ושהאירוע שלכם יצליח, ולכן השירות שלנו כולל התייחסות לכל הפרטים הגדולים והקטנים.


1. שולחנות משחק ומולטימדיה לאירועים

כשרוצים להכין יום הולדת כיפי לילדים, לעובדים או אפילו לקבוצת חברים, צריך לחשוב היטב אילו הפעלות לילדים כדאי לשלב ואיך להפיק אירוע כזה, כי לגרום לילדים לא להשתעמם זה אתגר גדול ביותר. יש הרבה דרכים בימינו שתוכלו לפעול בהן למען הפעלת הילדים, ואחת מהדרכים הטובות ביותר היא להעמיד במסיבה שולחנות משחק ומולטימדיה. הטכנולוגיה של היום בהחלט מאפשרת את זה, ואין ספק שכל אחד מהילדים שיגיעו למסיבה יצפה לראות בה הפעלות מעניינות, כך שכדאי מאוד שתיתנו להם את האפשרות לשחק וליהנות.

 

שולחנות משחק

רגע אחד לפני שנכנסים להכיר את כל האופציות של המולטימדיה והטכנולוגיה המתקדמת, כדאי לדעת שיש גם שולחנות משחק שיוכלו להלהיב את הילדים. זה לא משנה אם מדובר על שולחנות משחק של כדורגל או על שולחנות אחרים, כי בכל מקרה אם מדובר על משחק חברתי הרי שזה יתאים לכל הילדים ולכן לא כדאי לוותר על כך.

 

שילוב הטכנולוגיה

מעבר לשולחנות המשחק המסורתיים שכולנו מכירים, הטכנולוגיה והמולטימדיה מאפשרות היום לילדים ליהנות הרבה יותר. אין כל סיבה שלא תשכרו ציוד כזה לאירוע, כי הבן שלכם בוודאי ירצה לגרום לכל החברים שלו ליהנות במסיבה, כך שזה כדאי. פנו אלינו עוד היום כדי להכיר את האופציות הקיימות וכדי לראות איזה שולחנות משחק ומולטימדיה תוכלו לשכור מאיתנו, כי ההפעלות האלה יהפכו את המסיבה להצלחה גדולה.

 

2. קריוקי 

ערכת הקריוקי כוללת

מסך גדול ומרשים  |  מקרן מקצועי  |  מיקסר  |  הגברה  |  מיקרופונים  |  שירונים


ניתן להזמין בנוסף

תקליטן מקצועי שיערוך גם בנוסף מסיבת ריקודים או משחקי חברה ותחרויות
הגברה גדולה לאולם גדול יותר או שטח פתוח
תאורת מועדונים צבעונית

 

3 4 5 6

 

שילוב קריוקי באירועים

יש הרבה דברים שיכולים להפוך את יום ההולדת של הבן שלכםלאירוע בלתי נשכח וליום כיפי במיוחדלאירוע בלתי נשכח וליום כיפי במיוחד, ואם אתם רוצים לגרום לכך שכל האורחים ייהנו, אז מוזיקה היא ללא כל צל של ספק חלק ממה שצריך לחשוב עליו. יש אפשרות להזמין תקליטן וכך להשמיע מוזיקה, אך האמת היא שבאירועים מסוימים האפשרות של קריוקי יכולה להתאים הרבה יותר. קריוקי גורם לכך שכל האורחים ישתתפו באופן הרבה יותר פעיל, ולכן אין סיבה לוותר על האופציה הטובה הזאת, כי זה יהיה תענוג בכל אירוע.


ערכת קריוקי מקצועית

חשוב ביותר להבין את ההבדל שבין ערכת קריוקי מקצועית ובין קריוקי שאתם יכולים להשמיע בעזרת מחשבים שונים, ואין ספק שערכה מקצועית עדיפה. קריוקי מקצועי יכול להפוך את האירוע לחוויה הרבה יותר טובה, ואן ספק שכל אחד מהאורחים, גם אם הם ילדים, יוכל להרגיש בהבדל.

 

קריוקי מקצועי לאירועים דורש לא רק טכנולוגיה אלא גם לא מעט ניסיון וכריזמה, כי חלק ממה שצריך זה לדעת איך להלהיב את הקהל שמגיע לאירוע. לכן אנחנו , סינרגיה שהיא חברת הפקות ארועים המהווה הבחירה הכי טובה שלכם, כי אצלנו אנשי המקצוע יוכלו לתת לכם שירות מלא שיכלול גם את הלהבת האורחים הרבים לבוא ולנסות לשיר.

החוויה תהייה בסופו של דבר חוויה מיוחדת במינה ואתם תראו שמשתתפי האירוע ייהנו מאוד בן אם זה יום ההולדת שתארגנו להם לכבוד החגיגה של הבן שלכם או ערב גיבוש לעובדי החברה.

 

3. מטפלים לאירועים

מטפלים מקצועיים לבושים לבן יעניקו טיפולים בני 15 דקות כל אחד, במגוון גדול מאוד של התמחויות:
רפלקסולוגיה | שיאצו | עיסוי תאילנדי | עיסוי בשמנים | טווינא | עיסוי סיני | עיסוי באבנים חמות | לומי-לומי | עיסוי צרפתי

 

טיפול מקצועי באירוע שלכם

המטפלים יעניקו טיפולים על גבי מיטות עיסוי מקצועיות ובעזרת שמנים משובחים , סדינים חד פעמיים ומגבות
תועמד לרשותכם עמדת רישום מסודרת, בה מצויינים שעת טיפול, שם מטפל וסוג טיפול.

  • ניתן לערוך את הטיפולים על גבי כסאות עיסוי מקצועיים
  • ניתן לערוך טיפולים במשרדי חברות או באירוע שלכם ככקונספט של "מטפלים מסתובבים" ללא מיטות עיסוי בטיפולי ראש, צוואר וכתפיים.
  • ניתן ליצור תפאורה מתאימה למתחם הטיפולים באירוע שלכם הכוללת מחצלות, נרות, קטורת ומוסיקה מרגיעה.
  • ניתן להזמין אוהל טיפולים למסיבות ולאירועים הכולל מחצלות, מוביילים ומוסיקת רקע מתאימה.

4. מתחם מיסטיקה 

מיסטיקנים מקצועיים יעניקו קריאות בני 15-20 כל אחד בהתאם להתמחותם, במגוון מקצועות המיסטיקה:
קריאה בקלפים | קריאה בכף יד | אסטרולוגיה | נומרולוגיה | קריאה בהילות (ע"י מחשב) | גרפולוגיה

 

סדנאות מיסטיקה

מרצים ומנחים מהשורה הראשונה בעולם המיסטיקה בהנחיית ערב מיסטי או ייעוץ פרונטלי מול הקהל באירוע ובהרצאה חווייתית.
סדנת קריאה בקלפים | סדנת נומרולוגיה | סדנת אסטרולוגיה | סדנת קריאה בכף יד
הסדנאות הן מעשיות ומשלבות תרגול בזוגות של משתתפי הסדנא באירוע שלכם.

 

מאהל מטפלים מטפלים ד מטפלים ה מטפלים ו רווקות ג 3 16107200_1869112886658393_4593848898297093793_o מתחם מטפלים מתחם מטפלים 222 מטפלים 777 מטפלים 666 מטפלים 555

 

5. הפעלות שטח וגיבוש

רוצים לתכנן יום הולדת לאחד מהבנים שלכם וחשוב לכם לא לעשות את זה במקום סגור או בגינה של הבית? אם כך, כדאי שתדעו שיש הרבה מאוד מקומות שבטבע שבהם אפשר להפיק הפעלות לילדים. זה לא משנה בן כמה הבן שלכם והאם אתם רוצים לחגוג לו יום הולדת עם כל הכיתה או רק עם כמה חברים, כי בכל מקרה הרעיון של שילוב הפעלות שטח במהלך ימי גיבוש הוא בהחלט רעיון שכדאי לחשוב עליו, כי הוא ייקח את המסיבה עוד צעד קדימה.

 

 שירות במחירים נוחים

חשבתם לרגע שהשירות שלנו יהיה יקר מידי ולכן עדיף יהיה לנסות להכין את ההפעלות לבד? אם כך, אתם טועים, כי אנו מציעים את שירותי ההפעלות השונות במחירים נוחים במיוחד. פנו אלינו כבר עכשיו ותראו כיצד בסופו שלדבר המסיבה תצא מוצלחת וכל החברים של הבן שלכם ייצרו גיבוש ביניהם!

 

אטרקציות נוספות

 

מתחם רובי לייזר
מתחם רובי אינפרא אדום חדשניים. בתוך המתחם מתחרים בכל סבב שמונה משתתפים, משך הסבב הוא חמש עד שמונה דקות. במהלך דקות אלו, המשתתפים מנהלים קרב אחד נגד השני, והמטרה היא לספוג מספר פגיעות קטן ככל האפשר. מי שצבר פחות פגיעות הוא המנצח. ניתן לעשות סיבוב חוזר במידה והמשתתפים מעוניינים בכך.

מתחם ירי בחץ וקשת
התנסות חוויתית בקליעה למטרה של חץ וקשת אמיתיים ממש כמו של המקצוענים, כל האירוע מלווה במנחה מוסמך.

עמדת שייקים
מגוון רחב של שייקים מפירות העונה. השייקים מוכנים במקום, בחלוקה חופשית למשתתפים.

מתחם משחקי חשיבה
במתחם משחקי הישיבה הילדים מתנסים במגוון משחקים מאתגרים ומיוחדים.

עמדת קריקטוריסט
ציורים וקריקטורות בחלוקה חופשית של המשתתפים במסיבה שלכם.

עמדת מגנטים
צילום ועריכה על גבי מגנטים. ניתן לשלב על גבי המגנטים לוגו או כיתוב (למשל לוגו של בית ספר).

ג'אגלינג
רחבת בה ניתן להתנסות בשלל אביזרים, למשל: כדורי ג'אגלינג, מקלות ג'אגלינג, דיאבלו ועוד, בליווי מדריך מוסמך.

עמדות טיפוח וקעקועי גוף

עמדת דיקור וקישוטי ציפורניים עמדת שזירת צמות וקישוטי שיער עמדת עיצוב שיער עמדת קוסמטיקה וטיפול פנים.

 

לפרטים נוספים צרו קשר עם סינרגיה- נשמח לייעץ לכם לגבי האטרקציות המתאימות לכם.