לפרטים חייגו: 072-3945116

סדנת גרפולוגיה

כותבים באופן לא מסודר ואפילו בלגניסטי וחושבים שזה יעיד עליכם כאנשים מפוזרים? או אולי כותבים באופן אחיד וקפדני – ובטוחים כי הכתב משדר סדר ונחת?

מדע הגרפולוגיה יידע להסיר את כל שכבות ההגנה מעל הכתב שלכם ולספר על קווי האופי שלכם באופן מדהים ומפליא.

סדנת גרפולוגיה מביאה עמה אווירה מזמינה, נעימה ומלמדת. היא מקנה ידע עצמאי לניתוח הכתב, ומלווה בשפע של הומור, אווירה קלילה, כיף והנאה.

מה נעשה במהלך הסדנה?

הסדנה מותאמת באופן אישי לצורכי הלקוחות, ויכולה להביא עמה ערך מוסף לכל הנוכחים והנוכחות.

הסדנה יכולה להתאים כהעשרה עבור אנשי טיפול וחינוך המבקשים להרחיב את ארגז הכלים העומד לרשותם, או לחילופין להוות סדנת העשרה נהדרת ליצירת אווירה קלילה ומלכדת בין צוותי העובדים.

אם מתחשק לכם לשבור את הקרח בכנס מקצועי, הרי שאתנחתא בדמות סדנה ובה מוזמנים הצופים והצופות אל קדמת הבמה, יכולה לענות ולעלות על הציפיות.

למי סדנת גרפולוגיה יכולה להתאים?

מיומנות המאפשרת לנו להבין את האדם היושב מולנו, היא בהחלט איננה דבר של מה בכך.

כיוון שמדובר בסדנה מלמדת המעניקה כלים פרקטיים להבנת חקר כתב היד, הרי שהיא יכולה להשתלב במגוון רחב של אירועים, ועבור שפע מגוון של לקוחות שונים.

את סדנאות הגרפולוגיה שלנו תוכלו למצוא בכנסים מקצועיים, ימי גיבוש עובדים ועד למסיבת רווקות כאטרקציה שיכולה להעביר את הזמן בנעימים ועם שפע של צחוק ובידור טוב.

התייעצו איתנו

ברוכים הבאים לסינרגיה הפקת אירועים.

חברתנו פעילה למעלה מ-21 שנים, ומספקת ללקוחותיה מגוון עשיר ורחב של אטרקציות המבטיחות חוויה לגוף ולנפש.

אנו מתמחים בבניית סדנאות המותאמות באופן אישי ללקוחותינו, ושמחים להציע את מיטב אנשי ונשות המקצוע שבתחום, מסדנאות מיסטיקה, דרך סדנאות גוף ונפש ועד לסדנאות פעילות ויצירתיות.

בכל שאלה והתייעצות בנושא סדנת גרפולוגיה, וכן למידע אודות שירותינו, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני, או להשאיר פניה באתר.

החוויה הבאה מעבר לפינה!
התייעצו עמנו בכל שאלה:

התייעצו איתנו:

התייעצו איתנו

כתבו לנו