לפרטים חייגו: 072-3945116

פעילויות לעובדים

מחפשים פעילויות לעובדים מגיבוש ועד ל'סתם' יום כיף? (תמיד חשוב לרענן את האווירה!). ברוכים הבאים לסינרגיה אטרקציות לאירועים.

אנו שמחים להביא ללקוחותינו למעלה מ-20 שנות ניסיון ביצירת הפעלות לעובדים בהתאמה אישית מלאה. מפעילויות אתגר, דרך סדנאות המקנות ידע וערך מוסף ועד להרצאות ייחודיות בנושאים פיקנטיים שמותירים את חותמם.

פעילויות גיבוש לעובדים המועברות על-ידי אנשי ונשות מקצוע שמביאים עמם ידע רב, וכן יכולות הדרכתיות נהדרות שסוחפות את הנוכחים.

מחפשים פעילויות ODT? או אולי מופע סטנדאפ שיעניק אווירה קלילה ומבדרת? או שמא שילוב בין מרכיבים שונים וזאת למען מטרה מסוימת? בשיחה עמנו, נאפיין את צורכיכם ונרכיב לכם חבילה מנצחת.

אפשרויות לבחירה

נדגיש בכל עת, כי באפשרותכם להתייעץ עמנו טלפונית או להשאיר לנו פניה באתר. הסבירו לנו את הסיבה שלשמה אתם מחפשים אחר פעילות לעובדים, ואנו נציע את האפשרויות שיענו (ויעלו) על הציפיות.

חשיבותן של פעילויות עובדים

פעילות עובדים היא הרבה מעבר לשבירת שגרה.

יצירת קשרים חדשים ופוריים: אמנם יש חשיבות אדירה ליציאה מן המשבצת המשרדית הקבועה; אך כאשר אנו מפגישים בין הצוותים והאנשים השונים המרכיבים את בית העסק, הרי שאנו יוצרים קשרים חדשים שבהכרח משפיעים על יעילותו ותפוקתו של המשרד.

המפגש בין עובדים למנהלים ומנהלות בכירים, המפגש שבין צוותים מאגף אחד לאחר. כל אלו, סוללים את הדרך לשיתוף פעולה פורה יותר, נכונות לסייע ולהירתם כולם למען משימה – הצלחה כיחידה אחת.

הוקרת תודה לעובדים: לצד זאת, פעילות עובדים מושקעת ואיכותית, גם מאותתת לעובדים והעובדות כי יש מי שרואה את השקעתם ופעילותם למען ההצלחה העסקית.

זוהי ההזדמנות שלכם כבעלי ובעלות עסק, וכמנהלים ומנהלות, להוקיר תודה, ולדרבן את העובדים להמשיך ולהצעיד את האגף או בית העסק קדימה.

פעילות גיבוש עובדים: יעדים ומטרות

פעילויות גיבוש לעובדים לרוב נשענות על מטרות ברורות אותן מציב בית העסק / החברה.

אלו יכולים להיות ערכים מסוימים אותם אנו מעוניינים להנחיל אל העובדים, דוגמת סיוע לאחר. ואלו יכולים להיות גם יעדים שמטרתם היא לבחון מי מבין העובדים והעובדות, מחזיק בכישורים ומיומנויות להנהגתם של האחרים.

זוהי דרך מצוינת לבחון את הנעשה בחברה, דרך פריזמה חדשה.

פעילות חוויתית לעובדים או סדנה? ואולי הרצאה?

בסינרגיה אטרקציות לאירועים, אנו שמחים להציע מגוון עשיר ורחב של פעילויות לעובדים החל מפעילות שטח ODT, דרך הפעלות וסדנאות פנים-ארגוניות, ועד להרצאות שמאפשרות למאזינים והמאזינות להיות חלק פעיל מן ההרצאה ולהתנדב עבור מגוון רחב של הדגמות.

תוכלו למצוא אצלנו שפע של נושאים לבחירה, מיזמות עסקית ועד למיסטיקה, כאשר אנו נבנה את הפעילות בהתאמה מלאה לצורכיכם.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא פעילויות לעובדים, אנו מזמינים אתכם ואתכן ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר פניה באתר.

נציג מטעם סינרגיה יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

החוויה הבאה מעבר לפינה!
התייעצו עמנו בכל שאלה:

התייעצו איתנו:

התייעצו איתנו

כתבו לנו