לפרטים חייגו: 072-3945116

מהי פעילות ODT לעובדים? וכיצד בוחרים?

מהי פעילות ODT לעובדים? וכיצד בוחרים?

ברוכים הבאים לסינרגיה הפקות אירועים. חברתנו מתמחה בהפקת ימי כיף ייחודיים לעובדים, כאלו שיוצרים חוויה מלכדת, מגבשת, כזו שמותירה טעם של עוד.

בחיפושכם אחר פעילות ODT נשמח להציע לכם שפע של אפשרויות המשלבות פעילות אתגרית, סביבה שוברת שגרה ויעדים והפעלות המפתחים יכולות בין-צוותיות, כישורי מנהיגות וחשיבה מחוץ לקופסא.

פעמים רבות, מנהלים ומנהלים, מעסיקים ומעסיקות פונים אלינו עם שאלה אף כללית יותר מאיזו פעילות ODT לבחור – מהי בעצם? ומדוע לבחור דווקא בה על פני סדנה?

נאמר מיד כי גם לסדנה יש יתרונות משלה וגם לפעילות שכזו, ואתם מוזמנים להתייעץ עמנו בכל שאלה. אך כאן במדריך הבא, נסביר לכם מהי, וכיצד בוחרים נכונה.

מה זו פעילות ODT?

נתחיל מהבסיס, פעילות ODT הינה במשמעות של Outdoor Development Training. ראשי התיבות מתארים פעילות חוץ לפיתוח ואימון, כאשר מדובר בהפעלות אתגריות, לעתים הפעלות המתרחשות בסביבה אתגרית.

הפעלות ODT יכולות לכלול שפע של פעילויות שונות כגון טיולים בתנאי שטח משתנים, פעילויות ספורט עם תחרויות בין צוותים, פעילויות מים, פיינטבול או לייזר טאג לשם הדוגמה, כשהמכנה המשותף של כולם הוא האתגר, הפיזיות שבדבר והצורך להגיע להישגים באמצעות שיתוף פעולה.

לפעילות ODT הכוח לחזק את היכולת של הצוותים לעבוד יחדיו, הכוח לפתח בקרב אצוותים את היכולת לקבל החלטות משותפות ולפתור בעיות ביחד.

נוסף על כך אלו, הרי שמדובר בכלי נהדר לשבירת השגרה וליצירת חוויה מלכדת שמחברת בין הצוותים ויוצרת סביבת עבודה תומכת יותר ויעילה הרבה יותר.

כיצד בוחרים פעילות ODT?

קהל היעד של הפעילות

עלינו לבחור בפעילות שתתאים לצוות שלנו.

וודאי שלא נרצה למתוח את הצוותים עד לקצה גבול היכולת. אף אחד לא בא ליום כיף לשם השתתפות בטירונות. כולם ככולם רוצים ליהנות.

אם מדובר בפעילות כמו טיול אתגרי, הרי שמומלץ לבחון היטב את תנאי השטח. לא צריך למתוח את הצוותים, לא צריך להעמיד עובדים בפני אתגרים כמו גובה, ואז לגלות שאחד מן העובדים סובל מפחד גבהים.

ישנן שפע של פעילויות שמשלבות בין פעילות אתגר לבין נוחיות וכיף. אחרי הכול, כשמדובר ביום כיף, האתגר משתלב נהדר עם הפלז'ר.

כמובן שהדבר תלוי בצוות שלכם, עד כמה הוא אתגרי ועד כמה הוא נכון להגיע אל הקצה? זה כבר תלוי בהיכרות שלכם עמו כמובן 🙂

מטרות ה-ODT

הגדירו היטב את מטרות הפעילות: האם אתם רוצים לפתח את התקשורת שבין הצוותים? או אולי את יכולת שיתוף הפעולה? האם אתם רוצים לאתר מיהם האנשים שמחזיקים ביכולות מנהיגות מסיבות מסוימות?

הגדרת בנק מטרות ברור, תסייע לכם רבות בבחירת יום הגיבוש וההפעלה האתגרית.

מיקום ומשאבים

האם אתם מוכנים לקחת את הצוות שלכם עד לקצה הארץ בשביל פעילות אתגרית? הדבר כמובן כרוך באוטובוסים, בשינוע העובדים ממקום למקום ובאטרקציות נוספות הנלוות אל הדבר.

או שמא אתם מחפשים פעילות שלא תצריך מכם להידרש להפקה של יום שלם? במקרה שכזה, הרי שתוכלו לצמצם את האפשרויות ולמקד את עצמכם בפעילויות כמו לייזר טאג, פיינטבול או פעילות כגון המירוץ למיליון לעובדים ובו הם עוברים מתחנה לתחנה ברחבי העיר.

משך הזמן של הפעילות

וודאי שישנו הבדל משמעותי בין פעילות פיינטבול הקצובה בזמן אל מול טיול טבע שעשוי להיערך מספר שעות בלתי מבוטל, וזאת מבלי שהתייחסנו אל שינוע העובדים וזמן הנסיעה.

משך הפעילות יוכל לסייע לכם רבות בבחירת פעילות ה-ODT שתענה ותעלה על הציפיות.

כיצד בוחרים? נשמח לסייע

בסינרגיה הפקות אירועים אנו שמחים להעמיד לרשות המעסיקים והמעסיקות את מיטב הצוותים שיעזרו לכם בבחירת פעילות ODT לעובדים בלתי נשכחת.

לרשותנו מאגר מקיף ושלם של פעילויות שונות ומאתגרות, פעילויות שחושבות מחוץ לקופסא, שמוציאות את העובדים מאזור הנוחות, אך חלילה לא פוגעות בתחושת הפלז'ר שמוכרחה להתלוות ליום הכיף.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא פעילויות ODT, אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע.

צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר ונשוב אליכם בהקדם.

החוויה הבאה מעבר לפינה!
התייעצו עמנו בכל שאלה:

התייעצו איתנו:

התייעצו איתנו

כתבו לנו